franch english german arabic turkish

Bill Gates'in korkunç itirafları! - Arslan BULUT Bill Gates'in korkunç itirafları! - Arslan BULUT

Tarih: 2020-05-25 14:44 Kategori: coronavirus | Okundu: 1105

Corona Virüs Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Korona virüs salgını konusunda, bilimsel veya kurgusal bütün tartışmaların içinde Bill Gates var. Kendisiyle yapılan ve 19 Mart 2020'de yayınlanan son röportajda, "etkili bir tedavi ne zaman mümkün olabilir?" sorusuna cevap verirken, "Vakıf, endüstrinin tüm yeteneklerini devreye sokarak bir terapötik hızlandırıcı düzenledi. Buradan bir şey çıkacağını umuyorum. Bir antiviral veya antikorlar, iyileşen insanlardan alınan kanı (plazmayı kullanmak da olabilir" dedi


Gates, "Klorokin / hidroksiklorokin hakkındaki düşünceleriniz nedir?" sorusuna "İncelenen birçok terapötik ilaç var. Terapötik ilaç için tüm fikirleri tarıyoruz." cevabını verdi

Gates, "Karantinanın ekonomik etkisi büyük olacaktır, ancak bahsettiğim 'test parçacığı' iyi geliştirilirse sonunda tekrar açılabiliriz. Bence bu salgın kontrol altına alındıktan sonra hükümetler ve diğerleri bir sonrakine hazır olmak için büyük yatırım yapacaktır. En çok zarar görecek gelişmekte olan ülkelere yardımcı olmak için küresel işbirliği şarttır. Tüm dünyada terapötikleri test etme ihtiyacı var. Virüs ulusal sınırları tanımıyor." dedi. 

***

Peki "terapötik" nedir, parçacık nedir? Tüm dünyada, insanlara hangi yolla verilmesi düşünülüyor? Bütün dünyayı 18 ay sürecek bir salgınla korkutarak ve evlerine kapatarak mı? Salgının 18 ay süreceğini New York Times, resmi bir rapora dayanarak açıkladı! Bill Gates, bu konudaki soruyu geçiştirdi...

Bill Gates'in bahsettiği terapötik veya parçacık, "Protein kenetli reseptör" demek!

"Şimdi bu da ne demek?" diyenler olabilir?

"Çip"tir çip!'

Bill Gates, her insanın proteinlerine kenetlenecek reseptör geliştirildiğinden bahsediyor!

***

Diğer taraftan businessinsider.com'da, Lydia Ramsey adlı muhabirin 14 Mart 2020'da yayınlanan haberine göre "Bill Gates tarafından desteklenen Chicago merkezli bir biyoteknoloji enstitüsü, sedef hastalığı veya kanser gibi hastalıklara sebep olan, mutasyona uğramış genleri etkisizleştiren RNA veya ribonükleik asitleri etkileyen ilaçlar geliştirdi. RNA, hücrelerin protein yapmak için ihtiyaç duyduğu dizilimdir. Fikir şu: Mutasyona uğramış genleri durdurursanız, hatalı proteinlerin yaratılmasını durdurabilirsiniz. Ancak bu tedavilerin karşılaştığı sorun, geliştirilen ilaçları, istediğiniz hücrelere ulaştırmanın zor olmasıdır. Bu sebeple, nanopartiküller ve DNA veya RNA'dan oluşan parçalar geliştirildi. Amaç, DNA veya RNA'ya ulaşmak, bunun için doğrudan cildinize, akciğerlerinize, gözlerinize ve gastrointestinal kanalınıza, yani doğrudan hücrelerinize bu yapıları göndermektir."

***

Bill Gates'in bahsettiği ve ulusal sınırları tanımayan virüse karşı geliştirilen parçacık budur!

Bu parçacıklara "nanorobot" veya "nubot" da deniliyor. Yani virüs boyutunda moleküler makinecikler! Hani "akıllı ilaç" diyorlar ya işte o.

Bu parçacıklar, elektronik alanında şu anda kullanılıyor. Tıpta kullanımı için çalışanlar olduğunu da Bill Gates ve yukarıdaki haber açıklıyor.

Yalnız bu robotların kendilerini yenileme özelliği var! Tıpkı korona virüsün girdiği vücutta kendini yenilemesi gibi! Üstelik bu robotlar vücudu savunan beyaz kan hücrelerine de kenetlenebiliyor!

***

Konu sadece nano robotlarla ilgili değildir. Sadece "lise seviyesinde biyoloji bilgisi"yle veya akademik düzeyde de olsa hücrenin yapısını iyi bilmekle konu anlaşılamaz. Nubotlar, elektrikle veya ses dalgası le yönlendirilebilir. Konunun uzmanı Bill Gates'in alanı da bu değil mi? Bu yüzden İnternet, uydular, akıllı telefonlar, bilgisayarlar, televizyonlar ve nihayet baz istasyonları üzerinden nubotlar yönlendirilebilir!

Bu teknoloji, bütün viral hastalıkları yok etmek için de kullanılabilir küresel salgın çıkarmak için de!

"Yeni Dünya Düzeni" dedikleri, "ulusal sınır tanımayan" düzen işte budur!


Kaynak: https://www.yenicaggazetesi.com.tr/bill-gatesin-korkunc-itiraflari-55275yy.htm


Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Windows'ta ve Chrome'da açık tespit edildi
Windows'ta ve Chrom...
The Witcher'ın 2. Sezonundan İlk Video Yayınlandı
The Witcher'ın 2. S...
Kripto parada ibre aşağı döndü!
Kripto parada ibre ...
Çıplak dizisinin 2. sezonu başladı
Çıplak dizisinin 2....
Araç muayene gecikme bedelleri yeniden düzenleniyor!
Araç muayene gecikm...
TikTok, Biyometrik Verileri Toplamaya Hazırlanıyor!
TikTok, Biyometrik ...
Standart Twitter ile Ücretli ‘Twitter Blue’ Arasındaki Farklar
Standart Twitter il...
Joker 2 için geri sayım başladı!
Joker 2 için geri s...
‘Sessiz Bir Yer 2’ açılışında rekor kırdı!
‘Sessiz Bir Yer 2’ ...
Microsoft, yeni nesil Windows işletim sistemini tanıtacağı tarihi açıkladı.
Microsoft, yeni nes...