Bitcoin, yılın en yüksek seviyesine geldi Bitcoin, yılın en yüksek seviyesine geldi

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-05-28 11:11 Kategori: Coinler | Okundu: 712

Kripto Para Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

8 bin 900 dolar seviyesine çıkan bitcoin, yılın en yüksek seviyesine geldi


Yaklaşık 2 hafta önce bitcoinin 8 bin doların üzerine çıkarak 2018 Temmuz'dan bu yana en yüksek seviyeye ulaşan bitcoin, 8 bin 900 dolar seviyelerine kadar çıktı.

Yaklaşık 2 hafta önce bitcoinin 8 bin doların üzerine çıkarak 2018 Temmuz'dan bu yana en yüksek seviyeye ulaştığını sizlere aktarmıştık. Mayıs ayının ilk günlerinde 5 bin 700 dolar seviyelerine kadar çıkan bitcoin, dün itibariyle yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

8 bin 900 dolar seviyelerine kadar çıkarak yılın en yüksek seviyesine ulaşan bitcoin, kısa süre sonra ise bir düşüş yaşadı. Yaklaşık 25 gün içinde 5 bin 700 dolardan 8 bin 900 dolar seviyelerine kadar yükselen bitcoin, istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Bitcoinin geçtiğimiz yılın Mayıs ayının ilk günlerinde 9 bin 800 dolar seviyelerinde işlem gördüğünü de hatırlatalım. 

Tüm kripto paraları etkiledi

Şu an 8 bin 745 dolar seviyelerinde işlem gören bitcoin, 24 saat içinde yüzde 9,36 oranında bir artış yaşamış oldu. Bitcoinin yükselişinin diğer kripto para birimlerini olumlu olarak etkilediğini de belirtelim.

Bitcoinin ardından en değerli ikinci kripto para birimi konumunda olan Ethereum, yüzde 7,98 oranında yükselerek 268 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ripple yüzde 8,10, Bitcoin Cash yüzde 9,77,  Litecoin ise 13,38 oranında yükseldi.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Kamu Bankaları Yeni Kredi Paketlerini Yayınladı.( Çeyiz, Araba,Ev)
Kamu Bankaları Yeni...
Venue, Twitter'a rakip olmaya hazırlanıyor
Venue, Twitter'a ra...
'AKINCI' belgeselini izlemedim diyorsanız şimdi izleyin
'AKINCI' belgeselin...
Bill Gates'in korkunç itirafları! - Arslan BULUT
Bill Gates'in korku...
Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'dan açıklama geldi
Turkcell, Vodafone ...
Mark Zuckerberg, dünyanın en zengin 3. insanı oldu
Mark Zuckerberg, dü...