franch english german arabic turkish

Black Shark 4 Pro en iyi oyuncu telefonu Black Shark 4 Pro en iyi oyuncu telefonu

Tarih: 2021-03-23 11:12 Kategori: mobil | Okundu: 1546

Mobil Teknoloji ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Cihaz, stereo oynatma için üstte ve altta tamamen simetrik bir çift hoparlör tasarımına sahip. Ayrıca, müzik, filmler veya oyunlar için özel ayarlarla birlikte geliyor. Önceki modellere benzer şekilde 3,5 mm ses jakı da mevcut.


Yapılan testlere göre Black Shark 4 Pro için ses oynatma sonuçları, müzik dinlemekten film izlemeye ve oyun oynamaya kadar tüm kullanım durumlarında tutarlı. DXOMark, telefonun en dengeli frekans yanıtlarından birini verdiğini iddia ediyor.

Black Shark 4 Pro en iyi oyuncu telefonu olabilir

HAFİF TISLAMAYA RAĞMEN İYİ PERFORMANS

DXOMark'ın testteki iddialarına göre, etkileyici bir alt uç genişletme ve keskin dinamikler, olağanüstü geniş bir ses sahnesi sayesinde cihaz ses performansı ile rakiplerini geçiyor. Diğer özellikleri sayesinde tutarlı ses adımları ve yumuşak hacimlerde bile anlaşılır içerik sunuyor. Göze çarpan eksiklik, belirli elektronik sinyallerde hafif bir tıslama ve yüksek ses seviyelerinde bozulmaya sahip olması.

Ses kaydına gelince, telefon tüm kullanım durumlarında iyi ve tutarlı performans sergiliyor. Mikrofonlar, iyi düşük orta ve bas, doğal ve gerçekçi orta kademe, hassas tiz ve hassas yerelleştirme ile doğru bir performans sergiledi. Ancak, yüksek sesli ortamlarda kayıt söz konusu olduğunda cihaz geride kalıyor.

Black Shark 4 Pro

Dinamikler, yüksek arka plan gürültüsünden etkileniyor ve selfie videoları ise dar bir ses alanı performansı sergiliyor. Genel olarak, Black Shark 4 Pro, DxOMark tarafından test edilen tüm telefonların en iyi ses performansı gösteren cihazı oldu. Telefon, tüm kullanım durumlarında son derece tutarlı ve etkileyici performans sayesinde diğer en yüksek puan alan telefonlardan daha iyi performans gösterdi.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Google, Android Jelly Bean İçin Desteği Kesiyor
Google, Android Jel...
Sıfır otomobilde 70 bin TL'lik indirim!
Sıfır otomobilde 70...
BDDK'dan vatandaşa ve iş dünyasına kredi kolaylığı!
BDDK'dan vatandaşa ...
Bodrum'da 8 litre su için 960 lira hesap!
Bodrum'da 8 litre s...
Renault'da sıfır faiz kampanyası sürüyor
Renault'da sıfır fa...
Dacia Temmuz Kampanyası Başladı
Dacia Temmuz Kampan...
Wechat hesap silme Wechat üyelik iptali
Wechat hesap silme ...
WeChat, LGBT paylaşımları yapan hesapları kapattı
WeChat, LGBT paylaş...
Audi’den A3, Q3 ve Q2 modellerinde avantajlı fiyatlar
Audi’den A3, Q3 ve ...
Dünyanın en büyük toplu intiharı!
Dünyanın en büyük t...