Red Dead Redemption 2’den yeni video! Red Dead Redemption 2’den yeni video!

Gönderen: Kaan   Tarih: 2017-09-30 14:10 Kategori: oyun | Okundu: 1459

Red Dead Redemption 2‘nin hikayesini anlatan yeni bir tanıtım videosu daha yayımladı.

Rockstar Games, merakla beklenen Red Dead Redemption 2‘nin hikayesini anlatan yeni bir tanıtım videosu daha yayımladı. Geçtiğimiz aylarda çıkış tarihi ertelenen yapımın bomba gibi geldiğini söylemek de mümkün.

İşte Red Dead Redemption 2’nin hikayesi!

Geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde Rockstar Games’in yaptığı açıklama ile 2018 yılının Bahar dönemine ertelendiği belirtilen yapımda Arthur Morgan ve Van Der Linde çetesinin hırsızlık hikayelerine tanıklık edeceğiz ve bol bol aksiyon göreceğimizi söylemek mümkün.

Yayımlanan videoda yer alan Van Der Linde karakteri, orijinal yapımda da yer aldığı için Red Dead Redemption 2‘yi bir nevi devam oyunu olarak nitelememiz de doğru olacaktır. Fakat videoda ne yazık ki hikaye detayları ve karakterlerin tanıtımı dışında herhangi bir detay bulunmuyor.

Dikkat çeken en önemli unsur ise dönemine yakışır bir tren soygunu sahnesi içeriyor olması. Bu da yapımın çoklu oyunculu modlarında GTA Online benzeri görevler olabileceği izlenimi yaratıyor. Yine de ortada kesinleşmiş bir şey yok.

Red Dead Redemption 2‘nin şimdilik hala PlayStation 4 ve Xbox One platformları için hazırlandığını ve ne yazık ki PC sürümü konusunda hiçbir bilgi bulunmadığını da sözlerimize ekleyerek, sizleri yayımlanan yeni video ile başbaşa bırakalım.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA