Instagram'dan iki önemli yenilik! Instagram'dan iki önemli yenilik!

Gönderen: Kaan   Tarih: 2017-09-06 17:50 Kategori: sosyalmedya | Okundu: 732

Instagram’dan web ve uygulama yenilikleri

Instagram hem web arayüzü hem de mobil uygulama kullanıcıları için yeni özelliklerin duyurusunu gerçekleştirdi. Peki, sosyal medya platformunun yenilikleri neler?

Instagram, sosyal medya platformu için iki önemli yeniliğin duyurusunu gerçekleştirdi. Bundan böyle web kullanıcıları da Hikayeler (Stories)özelliğine ait paylaşımları görüntüleyebilecekken, iOS ve Androiduygulamaları da yeni hava durumundan ilham alan yüz filtrelerinekavuşacaklar.

Instagram’dan web ve uygulama yenilikleri

Aynı uygulamalarda olduğu gibi web arayüzünde de Instagram Hikayeleri ekranınızın üstünde konumlanacak ve bunlara tıklayarak kolayca izleyebileceksiniz. Öte yandan Instagram, gelecek aylarda mobil tarayıcılarla web’ten de gönderim yapma olanağı sunma planları yapıyor.

17-09/01/instagram-mobil-web-yuz-filtreleri-sdn-02.png

Haziran ayında Instagram Hikayeler özelliğinin günlük 250 milyon kullanıcıtarafından kullanıldığını da not olarak düşelim.

17-09/01/instagram-mobil-web-yuz-filtreleri-sdn-03.png

Yeni hava durumundan ilham alan yüz filtreleri ise eğlenceli bir yenilik olarak karşımıza çıkıyor. Yeni seçenekler arasındaysa mutlu güneş, üzgün yağmur bulutu, sinirli sağanak ve havalı bir güneş yer alıyor.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA