AMD Radeon Software için adrenalin etkisi! - Dizin, Kripto Para, Oyun, Mobil

AMD Radeon Software için adrenalin etkisi!

Gönderen: Kaan   Tarih: 2017-12-01 10:52 Kategori: teknoloji | Okundu: 1099 Onay sırasına at Düzenle Kopyası

Özellikle de son iddiaya bakılırsa yeni OSD özelliği sayesinde kullanıcılar FPS, GPU sıcaklığı, GPU saat hızı, GPU fanı ve diğer performans detaylarını takip edebilecekler.

AMD, Radeon Software için sunacağı büyük sürücü güncellemesi için merak uyandıran bir video paylaşımı gerçekleştirmiş durumda. İşte, AMD Radeon Software Adrenalin Edition hakkındaki detaylar.

AMD Radeon Software Adrenalin Edition detayları!

Bu ay içerisinde AMD grafik kartı kullanıcılarına sunulması beklenilen büyük sürücü güncellemesinin birçok yeni özellik ve geliştirme ile geleceği söyleniyor. Özellikle de son iddiaya bakılırsa yeni OSD özelliği sayesinde kullanıcılar FPS, GPU sıcaklığı, GPU saat hızı, GPU fanı ve diğer performans detaylarını takip edebilecekler.

AMD Radeon Software Adrenaline Edition

Son yıllarda sürücülerinin başarısıyla öne çıkan AMD, Crimson Edition ile şimdiye kadarki en yüksek kullanıcı memnuniyetini elde etti. Crimson ReLive Edition ise 12 ay boyunca yüzde 90 kullanıcı memnuniyeti ile dikkat çekmeyi başardı.

Ek olarak şirket, 70 yazılım yayınladıklarının ve 75 oyun için çıkış günü desteği sunduklarının altını çiziyor. Ayrıca, bunların 50’den fazlası gelişmiş özellikler sağlarken son 3 yılda 250 milyondan fazla kez indirilmiş.

Tabii ki bu yepyeni sürücüler yayınlandığında sizlerle hemen paylaşacağız.Yorumlar: