Cardi B ve Megan Thee Stallion Cinsel içerikli videosu WAP’ı yayınladı. Cardi B ve Megan Thee Stallion Cinsel içerikli videosu WAP’ı yayınladı.

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-09-10 16:01 Kategori: internet | Okundu: 185

Cardi B - WAP feat. Megan Thee Stallion Official Music Video

İnternet Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Cardi B ve Megan Thee Stallion Ağustos ayı başlarında çok konuşulan şarkıları WAP’ı yayınladı. Cinsel içerikli videosu ve 18 yaşından küçükler için sakıncalı olabilecek şarkı sözleriyle çok konuşulsa da, birçok kişinin kafasını meşgul eden bir soru var. WAP ne demek?


WAP, popüler kültürde ve argoda birkaç anlamda kullanılıyor. Ama bu şarkıda söz edilen WAP, İngilizce üç kelimenin baş harflerinden oluşuyor. Wet (Islak), Ass (Popo) ve Pussy (Argoda kadın cinsel organı)

WAP ne demek?

Ancak Cardi B, Hot97’ye yaptığı açıklamada şarkıdaki müstehcen havayı yumuşatmanın zorlu olduğunu söyleyerek “Bu şarkının sözlerini temizlemek benim için zor oldu” dedi.

Urban Dictionary’e göre WAP, silah anlamına geliyor. Argodaki anlamlarının yanı sıra Wap insaların kablolu internete kablosuz erişimini sağlayan bir cihaz olan Wireless Access Point’in de kısaltması olabilir.

Bu nedenle WAP sözcüğünü kullanacaklara tavsiye edilen, kullandıkları yere ve kişiye dikkat etmeleri.

Cardi B ve Megan Thee Stallion’un şarkısı birçok kişi tarafından övgü alsa da, aşırı muhafazakar gruplar tarafından da hoşnutsuzlukla karşılandı.

Cardi B - WAP feat. Megan Thee Stallion [Official Music Video]

Duyulan hoşnutsuzluğun bir örneği ABD’de Cumhuriyetçi Kongre Adayı James P. Bradley’den geldi. Bradley şarkıyla ilgili bir tweet atarak “Cardi B ve Megan Thee Stallion, Tanrı inancı ve güçlü bir baba figürü olmadan büyüdüğünde olan şeydir. Yeni şarkıları WAP’ı yanlışlıkla duyduğumda kulaklarıma kutsal su dökmek istedim. Eğer rol modelleri buysa, gelecekteki kızlar için üzülüyorum” demişti.

Bradley’in bu çıkışına Metro.co.uk’den Emma Kelly ise “Onların öfkesi, zaten bildiğimiz bir şeyi kanıtlıyor. Toplumumuz cinselliğiyle barışık kadınlardan, özellikle de cinsel olarak kendine güvenen siyah kadınlardan nefret ediyor” sözleriyle yanıt verdi.

Cardi B - WAP feat. Megan Thee Stallion [Official Music Video]Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Opel Mokka'nın tanıtım tarihi belli oldu!
Opel Mokka'nın tanı...
Ünlü isimler OnlyFans üyelerinden servet kazanıyor!
Ünlü isimler OnlyFa...
OnlyFans Yetişkinlere Yönelik Erotik İçerik Üreten Site
OnlyFans Yetişkinle...
Yandex Türkiye ofisini kapatıyor!
Yandex Türkiye ofis...
Realme, Narzo 20 Serisinden 3 Yeni Telefon Duyurdu
Realme, Narzo 20 Se...
E-Devlet'te yeni 'Araçlarım' hizmeti!
E-Devlet'te yeni 'A...
iOS 14’e gelen Android özellikleri
iOS 14’e gelen Andr...
OPPO Reno 4 SE tanıtıldı!
OPPO Reno 4 SE tanı...
WandaVision'ın Fragmanını Yayınladı
WandaVision'ın Frag...
Oracle, Walmart ve ByteDance işbirliğinde TikTok Global kuruluyor
Oracle, Walmart ve ...