Or Hukuk ve Danışmanlık Ofisi

Tarih: 2020-06-15 12:40 Kategori: Hukuk-ve-Danismanlik | Okundu: 1733
Or Hukuk başta ceza davaları olmak üzere, boşanma, idare, vergi, gayrimenkul, tazminat davaları olmak üzere bir çok konuda müvekkillerinin yanındadır.
Or Hukuk ve Danışmanlık Ofisi

Or Hukuk ve Danışmanlık ofisinde avukatlık mesleği akıl, bilim ve bilgi ışığında, değişen zaman koşullarına göre güncellenen hukuk normlarının takibi ile etkin şekilde yapılmaktadır.

Müvekkil odaklı çalışılan ofisimizde hizmetin kalitesini arttırmak ve en üst düzeye çıkarmak temel amacımızdır.

Bu bağlamda mevzuat değişiklikleri, Yüksek mahkeme kararları dikkatle takip edilir.

Referans alınabilecek çalışmalar internet sitesinden kullanıcıların erişimine açılır.

Ankara İli Çankaya İlçesinde faaliyet gösteren hukuki danışmanlık ofisimiz, Avukat Elif Nurbanu OR tarafından, bireysel ve kurumsal müvekkillerine, ceza davaları, gayrimenkul davaları, yabancılar hukuku, idare ve vergi davaları, aile ve boşanma davaları, kamu ihale davaları, ticaret davaları, iş davaları, tazminat davaları, icra takipleri gibi alanlarda danışmanlık ve dava takip hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Bu amaçla ceza avukatı, boşanma avukatı, idare avukatı, tazminat avukatı, gayrimenkul avukatı, vergi avuktı ve kişisel verilerin korunması kanunu gibi konularda alanında uzman avukatlar ve güçlü iş ve çözüm ortakları ile müvekkillerimizin yararına olacak şekilde evrensel hukuk ilkeleri çerçevesinde öncü, örnek ve referans gösterilen çalışmalar yapılmaktadır.


ZİYARET ET


Yorumlar: (1)

1.   Gönderen orhukuk
2020-06-18 13:08

Or Hukuk ve Danışmanlık ofisi ceza avukatı, vergi avukatı, boşanma avukatı, idare avukatı, tazminat avukatı, ankara avukat ve avukat ankara dallarında hizmet vermektedir.

Yorum:

CAPTCHA

FACEBOOK'DA TAKİP ET

Bu Kategoride Çok Okunanlar