Dwayne Johnson’ın hayatı film oluyor. Dwayne Johnson’ın hayatı film oluyor.

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-10-02 16:47 Kategori: film-tanitim | Okundu: 320

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Dwayne Johnson, hayatını konu alacak Young Rock filmi için gençliğini canlandıracak oyuncuları seçti. Johnson'ın yapımcılığını üstlendiği ve başrolünü oynadığı yeni NBC komedisi “Young Rock”, Adrian Groulx'u 10 yaşındaki Dwayne (dürüst, inatçı, etkilenebilir ve cesur olarak tanımlanıyor), Bradley Constant'ı 15 yaşındaki hali (normal bir genç olarak uyum sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapıyor) ve “Marco Polo” yıldızı Uli Latukefu'yu 18-20 yaşları arasındaki versiyonu olarak (Üniversitede burslu olarak futbol oynamak üzere yeni işe alındığında) karşımıza çıkaracak.


young-rock-filmi izle

Oyuncu kadrosuna ayrıca, Dwayne’in güçlü ve pozitif annesi Ata Johnson rolünde Stacey Leilua yer alırken, Dwayne’in karizmatik ve çekici babası rolünde “Harriet” oyuncusu Joseph Lee Anderson canlandıracak. Ana Tuisila ise, Dwayne’in olması gerektiği acımasız halini borçlu olduğu, bir iş insanı olan tatlı büyükannesi Lia Maivia rolünde yer alacak.

2021'de prömiyeri yapılması planlanan "Young Rock", Johnson’ın çocukluğunu, güçlü ve dirençli bir ailede büyümekten, profesyonel güreş ailesinin vahşi karakterleriyle çevrili olmaya ve Miami Üniversitesi'nde futbol oynadığı yıllara kadar anlatacak. Johnson'ı bugün olduğu adama ve yol boyunca tanıştığı hayattan daha büyük karakterlere dönüştüren yolculuğunu keşfedecek. Johnson, Instagram üzerinden paylaşımlarda bulundu ve aynı zamanda serideki prodüksiyonun resmen devam ettiğini de bildirmiş oldu.

Serinin pilot bölümü Jeff Chiang'la birlikte yazan Nahnatchka Khan'dan geliyor. Her ikisi de Johnson'la birlikte Seven Bucks Productions markası altında yönetici yapımcılığı üstleniyor. Johnson kısa süre önce “Jumanji: The Next Level” da ve bir sonraki Disney filmi “Jungle Cruise”da da rol aldı.

 Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


eDevlet'ten abonelik iptali başvurusu nasıl yapılır?
eDevlet'ten aboneli...
WhatsApp Artık Sizi Yüzünüzden Tanıyacak!
WhatsApp Artık Sizi...
Redmi K30S tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı
Redmi K30S tanıtıld...
İşten çıkarma yasağı 2021'e kadar uzatıldı
İşten çıkarma yasağ...
Dünyanın en çok ziyaret edilen internet siteleri açıklandı
Dünyanın en çok ziy...
Toyota Ekim 2020 Fiyat Listesi
Toyota Ekim 2020 Fi...
E-Devlet'ten Abonelik İptali Nasıl Yapılır?
E-Devlet'ten Abonel...
Tüm zamanların en iyi korku filmi
Tüm zamanların en i...
Google Chrome 30 Gün Önceden Uyaracak!
Google Chrome 30 Gü...
TBT nedir? TB ile TBT'nin farkı ne?
TBT nedir? TB ile T...