Elon Musk ve Tom Cruise'un 'çılgın' projesi! Elon Musk ve Tom Cruise'un 'çılgın' projesi!

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-05-05 11:51 Kategori: film-tanitim | Okundu: 622

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Tesla ve SpaceX'in 'çılgın' CEO'su Elon Musk bu kez farklı bir proje için Tom Cruise ile bir araya geldi. Çıkan haberlere göre Elon Musk ve Tom Cruise yapımı ilk gerçek uzay filmi çok yakında.


Elon Musk sadece son zamanların değil, birçok zamanın konuşulan ismi. Kendisi her ne kadar bazı hareketleriyle ve söylevleriyle eleştirilse de Tesla ve SpaceX ile oldukça iyi işler başardı. Özelikle SpaceX, insanlığın uzay hayallerini gerçekleştirebilmek için çok önemli bir kurum haline geldi. SpaceX'in uzay araştırmalarındaki tecrübesi, birçok kişinin de dikkatini çekti. Bu kişilerden biri de görünüşe bakılırsa sinema sektöründen birileri oldu.

Elon Musk ve Tom Cruise'u bir araya getiren 'çılgın' proje!

ELON MUSK VE TOM CRUİSE FİLM İÇİN BİR ARAYA GELECEK

Deadline'ın haberine göre, SpaceX, NASA ile bir uzay filmi projesi hakkında görüşmelere başladı. Bu uzay filmi projesinin tüm çekimleri, tam da Elon Musk'ın iştahını kabartacak şekilde uzayda yapılacak ve film böylece gerçek bir uzay filmi olma özelliği taşıyacak. Filmin başrolünde ise Görevimiz Tehlike serisi (Mission: Impossible) ile tanınan Tom Cruise yer alacak.

AVATAR GİBİ OLABİLİR

Elon Musk ve Tom Cruise'un ortak uzay filmi şimdilik hazırlık aşamasında. Filmin yönetmeni veya senaristi de henüz kamuoyuna açıklanmış değil. Fakat kesin olan tek şey, filmin türünde bir ilk olması. Tıpkı Avatar gibi bu film de yıllarca konuşulabilir.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


İkinci el araç fiyatları her hafta artıyor
İkinci el araç fiya...
Uygun fiyatlı iPhone 12 geliyor!
Uygun fiyatlı iPhon...
Amazon Project Zero Türkiye'ye geldi!
Amazon Project Zero...
İş Bankası, WeChat Pay ile ödemeyi fiziki POS’larına taşıdı
İş Bankası, WeChat ...
15 yaşında kaçırıldım, 50 Japon askerinin tecavüzüne uğradım
15 yaşında kaçırıld...
Sosyal medya düzenlemesi yasalaştı
Sosyal medya düzenl...