Yazar Mesaj
Kaan #76   2019-11-25 17:04 GMT        

Yönetici

Çevrimiçi durum

900 mesajları
https://ntka.org

Bir süre önce Google Çevirmen Araç Seti'ne 4 Aralık 2019'da veda edeceğimizi bildirmiştik. Kapanmaya 2 haftadan az süre kaldığı şu günlerde son bir hatırlatma gönderiyoruz. Aşağıda, verilerinizi indirmenize yardımcı olacak ayrıntılar yer alıyor. Hâlâ alternatif bir çeviri editörü arıyorsanız başka yerlerden temin edebileceğiniz birçok harika aracı incelemenizi öneririz.


Verilerinizi indirme
4 Aralık 2019'da gerçekleşecek kapanış öncesinde, verilerinizi doğrudan Çevirmen Araç Seti'nden indirebilirsiniz, (nasıl yapılacağını öğrenin). Kapanıştan kısa bir süre sonra tüm verilerinizi Google Paket Servisi'nden indirebilirsiniz.

Verilerinizi silme, paylaşma veya verilerinizin paylaşımını kaldırma
Verilerinizi paylaşmak veya paylaşımını kaldırmak isterseniz bunu, kapanıştan önce doğrudan Çevirmen Araç Seti içinde yapabilirsiniz, (nasıl yapılacağını öğrenin). 


Çevirmen Araç Seti'nde sahip olduğunuz verileri silmek için silmek istediğiniz Sözlükleri, Çeviri Belleklerini veya Çevirileri seçip Sil simgesini tıklamanız yeterli. Çeviriler için aynı zamanda Çöp Kutusu'nu tıklamanız, çevirileri seçmeniz ve Çöp kutusunu boşalt simgesini tıklamanız da gerekir.

Yıllar boyunca Çevirmen Araç Seti'ne göstermiş olduğunuz destekten ötürü teşekkür ederiz. Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edin.

Saygılarımızla,
Google Çevirmen Araç Seti ekibi