franch english german arabic turkish

Fridai Oyunlar için sesli asistan Fridai Oyunlar için sesli asistan

Tarih: 2019-08-28 17:11 Kategori: oyun | Okundu: 2448

Oyun Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Oyun ve oyuncular için bir sanal asistan olarak hizmet veren Fridai, belirlenen oyun odağında sorulan sorulara yanıtlar veriyor.


Yapay zeka destekli sesli asistanlar her geçen gün daha da popüler bir hale geliyor. Siri, Google Asistan ve Amazon Alexa gibi başarılı örneklere sahip olan yapay zeka destekli sanal asistanlar, genelde basit işlemleri yerine getirmek için kullanılıyor.

Bugün karşımıza çıkan Fridai isimli sesli asistan ise rakiplerinden farklı olarak oyunlara odaklanıyor. Oyun ve oyuncular için bir sanal asistan olarak hizmet veren Fridai, belirlenen oyun odağında sorulan sorulara yanıtlar veriyor. Mükemmel oyun arkadaşı olmayı hedefleyen Fridai, hem PC hem de mobil uygulamalarüzerinden kullanılabiliyor.

Sosyal medya hesapları ile entegre bir şekilde kullanılabilen Fridai sesli asistanı kullanıcısı istediğinde oyun oynandığı sırada kısa videolar veya ekran görüntüleri de kaydedebiliyor. Fridai'in söz konusu ekran görüntülerini sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabildiğini de ekleyelim.

 

 

Oynadığınız oyun özelinde sorulara cevap veren Fridai, oyunda nasıl para kazanabileceğinden tutun da oyundaki en değerli hayvanların hangileri olduğuna kadar detayları cevaplar verebiliyor. Fridai tarafından paylaşılan demoda sesli asistanın Red Dead Redemption 2 oyunu ile ilgili sorulara verdiği detaylı cevapları görüyoruz. Sadece onunla konuştuğunuzda aktif hale gelen bir sesli asistan olan Fridai, gelecekte oyuncuların vazgeçilmezleri arasına girebilir.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Avatar 2 filminden sevenlerini mutlu eden haber geldi
Avatar 2 filminden ...
7 film birden vizyona girdi (25 Kasım 2022)
7 film birden vizyo...
Gülse Birsel’in yeni filmi Yılbaşı Gecesi’nin teaserı geldi!
Gülse Birsel’in yen...
Twitter, ücretli mavi tiki erteledi
Twitter, ücretli ma...
Instagram'a gönderi planlama özelliği geliyor!
Instagram'a gönderi...
Tarihin en ünlü 10 seri katili!
Tarihin en ünlü 10 ...
Battlefield 2042 açık beta tarihi açıklandı!
Battlefield 2042 aç...
WhatsApp'ta çevrimdışı görünmek mümkün hale geldi
WhatsApp'ta çevrimd...
Resident Evil 4 Remake'inden Oynanış Videosu Geldi
Resident Evil 4 Rem...
Apple Watch, çeşitli nedenlerle insanların hayatına dokunmaya devam ediyor.
Apple Watch, çeşitl...