Game Of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm Uyarısı Game Of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm Uyarısı

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-04-16 16:06 Kategori: film-tanitim | Okundu: 2107

Tutkunlarının merakla beklediği Game Of Thrones 8. Sezon nihayet yayınlanmaya başladı. Game Of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm ABD’nin hemen ardından bu sabaha karşı Türkiye’de de izleyicilerle buluştu.

Hakkında bugüne dek 200 milyondan fazla tweet atılan efsane dizi Game Of Thrones’un hayranlarını, yeni sezonun başlamasıyla birlikte hem merak ve endişe içinde.

BBC Türkçe’de yer alan habere göre Avustralya’da dizi bazı eyaletlerde sabah 09.00, bazılarında da saat farkı nedeniyle 11.00’de yayımlandı. Dizinin heyecanla beklenen son sezonunun başlamasından önce on binlerce çalışanın hastalık izni alabileceği uyarısı yapıldı.

‘NORMAL İZİN ALIN’

Ülkenin en büyük hukuk bürolarından Slater and Gordon, çalışanlara işlerini riske atmamak için hasta olduklarını söylemeleri yerine normal izin almaları tavsiyesinde bulundu.

GAME OF THRONES HASTALIĞI: ‘WESTEROSİTİS’

ABD’de HBO, Avustralya’da ise Foxtel tarafından yayımlanan Dizi, Westeros adlı bir dünyada geçiyor. Diziyi izleyebilmek için hasta olduğunu iddia ederek işe gelemeyen kişilerin ‘Westerositis’ hastalığına yakalandığı esprisi yapılıyor.

TV Tonight adlı bir blog sitesinin yazarlarından David Knox, “Eğer iş arkadaşınız bugün işe gelmediyse büyük ihtimalle Westerositis hastalığına yakalanmıştır ve bu hastalık birkaç hafta boyunca nüksedebilir” dedi.

George R.R. Martin’in romanından uyarlanan dizinin ilk sezonu 2011’de yayımlandı. Dünya genelinde bir milyar kişi tarafından korsan yollarla izlenerek rekor kıran dizinin son sezonu altı bölümden oluşuyor.

Daha önce kanal yöneticilerinden Casey Bloys,  Game of Thrones dizisinin finalinin 2018 yerine 2019 yılına sarkabileceğini belirtmişti. Bloys ,David Benioff ve D.B. Weiss’in henüz senaryo yazımı aşamasına gelmediğini ve net bir karar vermediğini bu nedenle HBO’nun bütün bölümler tamamlanmadan sezonu yayınlamayacağını ifade etmişti.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA