Hızlı ve Öfkeli 9 uzayda geçecek Hızlı ve Öfkeli 9 uzayda geçecek

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-09-23 15:34 Kategori: film-tanitim | Okundu: 434

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Dünya çapında milyonlarca hayranı olan aksiyon serisi Hızlı ve Öfkeli’nin son filmi Fast and Furious 9 uzayda geçecek. Filmin başrol oyuncularından Michelle Rodriguez bu bilgiyi doğruladı.


Yasa dışı sokak yarışlarını konu alarak yola çıkan Hızlı ve Öfkeli serisi, dünya çapında inanılmaz bir kazanç ve popülariteyle yoluna devam etti. Aksiyon severlerin her defasında sinema salonlarını doldurduğu serinin son filmi F9’da ise çıta bir hayli yükseliyor. Geçtiğimiz seneki Hobbs and Shaw’ın yapay zekâlı motosikletleri ve sibernetikleriyle seri iyice bilimkurgu türüne kaymıştı. Hayranlarını bir kez daha şaşırtmaya hazırlanan serinin yeni filmi uzayda geçecek.

Hızlı ve Öfkeli 9 uzayda geçecek

'UZAYI KİMSENİN BİLMEMESİ GEREKİYORDU'

Seride Lettie karakterini canlandıran Michelle Rodriguez uzay dedikoduları kendisine sorulduğunda kaçamak da olsa bir cevapla haberleri doğruladı. Rodriguez soruları şu şekilde yanıtladı:

"Hadi ya, nasıl öğrendiniz? Ne oluyor görüyorsunuz değil mi? Kamera arkasındaki insanlar konuşmaya başlıyor. Bir film yayınlanmayınca böyle şeyler ortaya çıkıveriyor işte. Bunun bilinmemesi lazımdı. Yani en azından ben uzaya gidecek kadar şanslı değildim ama bir kadın yazar getirdik ve çok sevgi gösterdik bu film için. Justin Lin’e teşekkür etmek gerek. Bu filmde kızlara biraz daha odaklanabildik. Bunun film çıktığında da belli olacağından umutluyum."

Fast-Furious-9-takes-to-space

HIZLI VE ÖFKELİ 9 NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Rodriguez’in açıklamaları bütün ekibin uzaya gitmeyeceğini gösteriyor. Ayrıntılı bir yanıt olmasa da ekipten birilerini bu filmde uzayda göreceğimiz kesinleşti.

İlk dört filmiyle sokak yarışlarına odaklanan, beşinci filmde Dwayne Johnson’un Luke Hobbs olarak ekibe katılmasıyla dünya kurtarmalı aksiyona dönen Fast and Furious serisi odağını gittikçe aksiyon bilimkurgu türüne kaydırıyor. Koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle defalarca ertelenen resmi adı F9 olan Fast and Furious 9’ın şimdiki yayın tarihi 2 Nisan 2021.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


eDevlet'ten abonelik iptali başvurusu nasıl yapılır?
eDevlet'ten aboneli...
WhatsApp Artık Sizi Yüzünüzden Tanıyacak!
WhatsApp Artık Sizi...
Redmi K30S tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı
Redmi K30S tanıtıld...
İşten çıkarma yasağı 2021'e kadar uzatıldı
İşten çıkarma yasağ...
Dünyanın en çok ziyaret edilen internet siteleri açıklandı
Dünyanın en çok ziy...
Toyota Ekim 2020 Fiyat Listesi
Toyota Ekim 2020 Fi...
E-Devlet'ten Abonelik İptali Nasıl Yapılır?
E-Devlet'ten Abonel...
Tüm zamanların en iyi korku filmi
Tüm zamanların en i...
Google Chrome 30 Gün Önceden Uyaracak!
Google Chrome 30 Gü...
TBT nedir? TB ile TBT'nin farkı ne?
TBT nedir? TB ile T...