franch english german arabic turkish

İsrailli Milyarder 'Sonsuza Kadar Yaşamak İstiyorum' Dedi İsrailli Milyarder 'Sonsuza Kadar Yaşamak İstiyorum' Dedi

Tarih: 2019-09-20 09:26 Kategori: internet | Okundu: 1193

İnternet Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

WeWork adlı girişimin kurucularından Adam Neumann, yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Neumann’ın hayalleri arasında İsrail başbakanı ya da dünyanın kralı olmak, hiç ölmemek ve ilk dolar trilyoneri olmak var.


Hayatta hepimizin hayalleri vardır. Bazılarımızın hayali evlenmek, bazılarımızın çok zengin olmak, bazılarımızın dünyayı gezmektir. WeWork’ün kurucusu Adam Neumann ise oldukça sıra dışı hayallere sahip. 

Oldukça ilginç bir yönetim şekline ve alışılmadık bir işletme modeline sahip olan WeWork, bu özelliklerini aynı zamanda kurucularından biri olan CEO’su Adam Neumann’dan almış olabilir. Neumann, hayallerini The Wall Street Journal ile paylaştı. 

Neumann’ın hayalleri arasında İsrail’in başbakanı olmak, dünya başkanı olmak, sonsuza kadar yaşamak ve tarihteki ilk dolar trilyoneri olmak yer alıyor. Neumann ayrıca şirketinin bir gün dünyadaki açlığı sona erdireceğine inanıyor. 

neumann wework

Son cümleye kadar aşağı yukarı bir çizgi roman kötüsü motivasyonlarına benzeyen bu hayallere ek olarak, firmasının hisse arz değeri azalsa da şirketinin, hesaplanan değeri olan 47 milyar dolardan çok daha kıymetli olduğunu söylüyor. Neumann, birkaç gün önce de şirketinin değer kaybından dersler çıkarması gerektiğini ve halka açık bir şirket yönetmeyi öğrenmesi gerektiğini söylemişti. 

WeWork’un çatı firması olan We Co., geçtiğimiz günlerde halka arz edeceği hisselerin satışını ertelemişti. Bu da şirket yönetimi ve balonlaştırılmış kazançlar konusunda endişelerin ortaya çıkmasına sebep olmuştu. Firma şimdi yatırımcı çekme çalışmalarına başlamadan önce hikayesini güçlendirmeye çalışıyor. İşlemin yıl sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Avatar 2 filminden sevenlerini mutlu eden haber geldi
Avatar 2 filminden ...
7 film birden vizyona girdi (25 Kasım 2022)
7 film birden vizyo...
Gülse Birsel’in yeni filmi Yılbaşı Gecesi’nin teaserı geldi!
Gülse Birsel’in yen...
Twitter, ücretli mavi tiki erteledi
Twitter, ücretli ma...
Instagram'a gönderi planlama özelliği geliyor!
Instagram'a gönderi...
Tarihin en ünlü 10 seri katili!
Tarihin en ünlü 10 ...
Battlefield 2042 açık beta tarihi açıklandı!
Battlefield 2042 aç...
WhatsApp'ta çevrimdışı görünmek mümkün hale geldi
WhatsApp'ta çevrimd...
Resident Evil 4 Remake'inden Oynanış Videosu Geldi
Resident Evil 4 Rem...
Apple Watch, çeşitli nedenlerle insanların hayatına dokunmaya devam ediyor.
Apple Watch, çeşitl...