Koronavirüsün filmi geliyor! Koronavirüsün filmi geliyor!

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-03-18 14:36 Kategori: film-tanitim | Okundu: 263

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Koronavirus, neredeyse tüm dünyayı etkisi altına almış durumda. Yalnızca gündelik yaşam değil, aynı zamanda spor organizasyonlarından sinemaya (Corona Zombies), teknoloji sektörüne kadar hemen her noktada üzücü haberler geliyor.


Son dönemde maalesef ülkemizde de üzücü gelişmeler yaşanıyor. Bazıları ise, bu kargaşadan yola çıkarak film hazırlamaya girişti ve belki de bu can sıkıcı ortamda biraz da olsa güldürmeyi hedefliyor, ya da tam tersi.

Koronavirüsün filmi geliyor!

CORONA ZOMBİES İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Full Moon Features, koronavirüsü temel alan bir film için çalıştıklarını ve filmin yakın zamanda dijital olarak izleyicilerle buluşacağını duyurdu. Böylelikle zaten dışarı çıkmak istemeyen insanlar da evlerinde birkaç saat keyifli vakitler geçirebilecek(!). Gerçi şu durumdan keyif almak ne derece mümkün, o da büyük bir soru işareti.

Aşağıda, filmin afiş tasarımını da görebilirsiniz. El dezenfektanından tuvalet kağıdına, maskeye kadar pek çok detaya yer verilmiş, ki bunlar son günlerde çokça talep edilen ve hatta fahiş fiyatlar sebebiyle de çokça konuşulan ürünler.

corona zombies filmi izle

10 Nisan itibarıyla pek çok platformda dijital olarak yayınlanacak filmin henüz bir fragmanı yok. Tabii bu kadar kısa bir sürede yapımına başlanan ve henüz fragmanı dahi olmayan bir filmin yaklaşık 1 ay sonra nasıl tamamlanıp gösterime sokulacağı da merak konusu. Yoksa sadece durumdan fayda çıkarmak isteyen, “para kazanmaya yönelik” bir çalışma mı bu?Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Ülkelerdeki ölü sayısı artarken vaka sayısı 1 milyona yaklaştı
Ülkelerdeki ölü say...
'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına destek yağıyor
'Biz Bize Yeteriz T...
Ülkelerdeki ölü ve vaka sayısı hızla artıyor
Ülkelerdeki ölü ve ...
Hastalık yayma oyunu Plague Inc. bu kez hastalıktan kurtaracak!
Hastalık yayma oyun...
Sony PS3 Mesajlaşma Özelliğini Ne Zaman Kaldıracak?
Sony PS3 Mesajlaşma...
Koronavirüse karşı eldiven takmak yanlış!
Koronavirüse karşı ...