Krypton 3. sezon olacak mı? Krypton 3. sezon olacak mı?

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-03-19 09:14 Kategori: film-tanitim | Okundu: 441

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Hikayesiyle izleyiciyi Superman'in ana gezegeninin patlamasının öncesine götüren Syfy dizisi "Krypton"ın geleceğiyle ilgili hayranlarını üzecek bir haber geldi!


KRYPTON DİZİSİ İPTAL EDİLDİ

Syfy'da yeni bir Krypton bölümü daha göremeyeceğiz. Yayıncı kanal, 14 Ağustos'ta gerçekleşen ikinci sezon finalinin ardından dizinin iptal edildiğini duyurdu.

19-08/19/krypton-dizisi-izle.jpg

Senaryosu David S. Goyer ve Ian Goldberg ikilisince kaleme alınan; izleyiciyi Superman'in ana gezegeninin patlamasının öncesine, kahramanımızın iki jenerasyon önceki dönemine götüren dizinin yapımcısı Warner Horizon Scripted Television ise diziyi devam ettirebilmek adına arayışlara başlamış durumda.

DC Universe ve 2020'de aktif olarak hizmete girecek HBO Max dijital platformları dizinin olası devam senaryolarında en güçlü adaylar olarak görülüyor. Krypton'ın ilk sezon bölümleri DC Universe'de halihazırda yayında iken, ikinci sezon bölümleri ise 2020 yılı içinde platforma eklenecek.

KRYPTON'IN DÜŞEN REYTİNGLERİ

Mart 2018'de başlayan ilk sezonuyla kanal için oldukça tatmin edici reytingler elde eden Krypton'ın izlenme oranları ikinci sezonunda neredeyse yarı yarıya düşüş göstererek hayal kırıklığı yaratmıştı.

19-08/19/krypton-izle.jpg

Cameron Cuffe, Georgina Campbell, Shaun Sipos, Colin Salmon, Ann Ogbomo, Aaron Pierre, Rasmus Hardiker, Wallis Day, Blake Ritson ve Ian McElhinney'i oyuncu kadrosunda bulunduran Krypton'ın yürütücü yapımcılığını David S. Goyer ile birlikte showunner Cameron Welsh birlikte üstleniyor.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


İş Bankası, WeChat Pay ile ödemeyi fiziki POS’larına taşıdı
İş Bankası, WeChat ...
15 yaşında kaçırıldım, 50 Japon askerinin tecavüzüne uğradım
15 yaşında kaçırıld...
Sosyal medya düzenlemesi yasalaştı
Sosyal medya düzenl...
Nissan logosunu değiştirdi! İşte Nissan'ın yeni logosu
Nissan logosunu değ...
2020 Temmuz ayı Otomobil kampanyaları açıklandı!
2020 Temmuz ayı Oto...
XAPK Dosyası Nedir? Nasıl çalışır?
XAPK Dosyası Nedir?...