franch english german arabic turkish

KuCoin Shares (KCS) nasıl alınır? KuCoin Shares (KCS) nasıl alınır?

Tarih: 2018-01-04 09:16 Kategori: Coinler | Okundu: 3300

KCS isimli coin Kucoin isimli borsanın kendi coinidir. Borsa, bu coine sahip kullanıcılara her gün bonus dağıtıyor.

Kripto Para Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

KuCoin Shares (KCS) nasıl alınır?


KCS isimli coin Kucoin isimli borsanın kendi coinidir. Borsa, bu coine sahip kullanıcılara her gün bonus dağıtıyor. Ne kadar çok KCS sahibiyseniz o kadar çok bonus alıyorsunuz. Bonuslar da her coinden bir miktar verilerek gerçekleşiyor. Yani bonus dedikleri şey size ekstradan coin vermeleri. Bu coinler de Ethereum, Dash, Bitcoin gibi pek çok coin. Sadece belli bir coin verilmiyor.

Yukarıdaki sebepten ötürü insanlar ellerinde KCS tutmaya meyilli oluyorlar dolayısıyla ellerinde tutup satmadıkları için KCS’nin fiyatı her gün artmakta. Tabii ki düşmeyecek diye bir anlam çıkarılmaması gerekir çünkü düşüş yaşamayan coin olamaz.

KCS nasıl alınır?

Kendi analiziniz yaptıktan sonra KCS almaya karar verdiyseniz okumaya devam edebilirsiniz.

Öncelikle ilk iş buradan kayıt oluyoruz. Kayıt işlemini tamamlayıp Google 2 Adımlı Doğrulama’yı aktif ettikten sonra siteye Bitcoin göndermemiz gerekiyor. Tabii ki elinizde Ethereum, Dash gibi coinler varsa onları da gönderebilirsiniz. Ben Bitcoin ile devam edeceğim.

Üst menüde yer alan Assets’e tıklayıp açılan sayfadan sol taraftan Deposit’e tıklıyoruz ve aşağıdaki fotoğrafta da görülebileceği gibi Bitcoin’i seçerek Bitcoin göndereceğimiz cüzdan adresimize ulaşıyoruz.

Bitcoin BTC yazan yazan yere tıklayarak ETH gönderecekseniz ETH adresinizi alınız.

Aldığımız cüzdan adresimize Bitcoin gönderiyoruz. Lütfen Ethereum’unuz varsa Bitcoin adresinize göndermeyin. Coinleriniz kaybolur.

Elinizde hiç Bitcoin yoksa buraya tıklayarak 4. Maddeyi okuyarak nasıl Bitcoin alabileceğinizi okuyabilirsiniz. Sonrasında bu yazıya devam edebilirsiniz.

Bitcoin aldınız veya elinizdeki gönderdiğinizi varsayarak devam ediyorum.

Üst menüden Markets linkine tıklıyoruz ve BTC gönderdiyseniz, aşağıdaki fotoğrafta da görüleceği üzere BTC sekmesinden KCS / BTC’yi seçiyorsunuz.

KCS alım sayfası açıldıktan sonra sizden güvenlik için Google 2 Adımlı Doğrulama kodunuzu girmeniz istenebilir. Kodu aşağıya giriyoruz.

Sonrasında Buy / Sell kutucuğundan maviyle yazılmış Best Price kısmına tıklıyoruz ve bizim için fiyat seçilmiş oluyor. Aşağıdaki Amount kısmına almak istediğimiz KCS miktarını giriyoruz. Max yazan mavi rakama tıkladığımızda bize alabileceğimiz maksimum KCS sayısını giriyor. Sonrasında aşağıdaki yeşil BUY tuşuyla alım işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Daha sonra bize KCS’nin değerlenmesini ve günlük bonus gelirimizi beklemek kalıyor.

Yukarıdaki adımları izleyerek Kucoin borsasından diğer coinleri de alabilirsiniz. Bu borsada her yerde bulunmayan coinler de yer almakta.

NOT: Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Alıp almamak tamamen kendi sorumluluğunuzda olan bir olaydır. Bu yazı sadece nasıl alabileceğinizi göstermek için hazırlanmıştır.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

34 milyon dolarlık BTC ve Ethereum Çalındı
34 milyon dolarlık ...
Fatma Girik hayatını kaybetti!
Fatma Girik hayatın...
Dünya devi, Project Iris ile Meta'ya rakip oluyor!
Dünya devi, Project...
Elon Musk, insan beynine çip takmak için harekete geçti!
Elon Musk, insan be...
Ken Kutaragi, metaverse'e verdi veriştirdi: "Sinir bozucu"
Ken Kutaragi, metav...
iPhone'da WhatsApp kullananlara müjde geldi!
iPhone'da WhatsApp ...
Windows Bilgisayarlarda Android oyunları oynamak artık mümkün!
Windows Bilgisayarl...
WhatsApp'ın ses getirecek Yeni özelliği ortaya çıktı!
WhatsApp'ın ses get...
Metaverse'de arsa nasıl satın alınır?
Metaverse'de arsa n...
Etiyopya’da hala takvimler 2014 senesini gösteriyor!
Etiyopya’da hala ta...