Marvel ve Disney'den Yeni Mini Dizi Geliyor Marvel ve Disney'den Yeni Mini Dizi Geliyor

Gönderen: Kaan   Tarih: 2018-11-01 10:31 Kategori: film-tanitim | Okundu: 430

Marvel ve Disney'den Falcon ve Winter Soldier'a Yeni Mini Dizi Geliyor

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Disney, Marvel'in iki sevilen karakterine yeni bir mini dizi hazırlıyor ve Falcon ile Winter Soldier'ın yer alacağı diziye dair ilk haberler gelmeye başladı.


Disney, önümüzdeki dönemde kendi yayın akışı platformunu kullanıma sunmaya hazırlanıyor ve platformda yer alacak yapımlara dair de pek çok haber ortaya çıkmaya başladı. Gelen son haberler ise Marvel hayranlarını sevindirecek cinsten çünkü söylentilere göre Disney ve Marvel, Falcon ile Winter Soldier için yeni bir mini dizi üzerinde çalışıyor.

Variety'de yer alan habere göre ünlü prodüktör ve yazar Malcolm Spellman dizinin senaryosunu yazacak. Konuyla ilgili sorulara Disney'den henüz bir yanıt gelmese de seriye dair detaylar konuşulmaya başlandı bile. Dizinin sekiz bölümden oluşacağı düşünülüyor ve Marvel Stüdyoları ile Kevin Feige'in dizide yürütücü yapımcı olarak görev yapacağı söyleniyor.

Disney son dönemde Marvel Sinematik Evreni'nden pek çok karakterle ilgili projeler üzerinde çalışmaya başladı ve Loki ve Scarlet Witch'in de aralarında bulunduğu pek çok yeni proje konuşulmakta. Aynı zamanda bu yeni Falcon'lu ve Winter Soldier'lı dizinin, Kaptan Amerika'nın geleceğine dair de bir ipucu olabileceği düşünülüyor zira eğer Kaptan Amerika iddia edildiği gibi sıradaki filmde ölecekse, bu iki karakterin ön plana çıkacak olması mantıklı geliyor. Ancak tabii ki her karakter için ayrı ayrı onlarca senaryo var ve hangisinin gerçek olduğunu anlamak için yapımları izlemekten başka çaremiz yok.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Lastik, pil ve elektronik eşyalar için de katılım payı ödenecek!
Lastik, pil ve elek...
Made in Turkey İbaresi Kaldırılıyor
Made in Turkey İbar...
Otomobil devi Toyota'dan Türkiye açıklaması
Otomobil devi Toyot...
Meghan Markle ve Prens Harry’e The Crown teklifi
Meghan Markle ve Pr...
Valentina Vignali'nin çırılçıplak pozuna beğeni yağdı
Valentina Vignali'n...
Sosyal medya'da 'Doxxing'e davetiye çıkarabilirsiniz
Sosyal medya'da 'Do...