Megan Barton Hanson, Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Megan Barton Hanson, Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-11-17 11:42 Kategori: sosyalmedya | Okundu: 390

Sosyal Medya ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Megan Barton Hanson, Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Oldukça cesur sorulara samimi cevaplar veren Hanson’ın seks bağımlılığıyla ilgili soruya verdiği yanıt ise olay oldu.


Megan Barton Hanson itiraflarıyla gündem oldu. 26 yaşındaki Aşk Adası yıldızı Instagram’da kendisine seks hayatı hakkında sorulan sorulara cesur yanıtlar verdi. Megan Barton Hanson’ın bir takipçisi şimdiye kadar seks yaptığı en çılgın yer neresiydi diye sordu.

Megan Barton Hanson’dan seks bağımlılığı sorusuna bomba cevap

Genç yıldız, riski ve adrenalini sevdiğini söyleyen Hanson; uçakta, komşularının bahçesinde ve kendi bahçesinde güneşlenirken ilişkiye girdiğini itiraf etti. Bir takipçisinin “seks bağımlılık yapıyor mu?” sorusuna, 'Bağımlı olunacak daha kötü şeyler var' diye cevap verdi.

Megan Barton Hanson

MEGAN BARTON HANSON: 'NE KADAR İYİ YAPTIĞIMA İNANAMIYORUM'

OnlyFans hesabından seksi fotoğraflarını paylaşarak 800 bin sterlinden daha fazla para kazanan ünlü isim "ben de hesap açmayı düşünüyorum" diyen takipçisine başkalarının ne düşündüğünü önemsememesi gerektiğini söyledi ve devam etti:

'Yıllardır erkekler ve büyük şirketler, ürün satmak için kadınların cinselliğini kullandılar. Finansal olarak istikrarlı, özgürleşmiş ve bedeninizin sahipliğini üstlendiğinizde, çok mutlu olacaksınız. OnlyFans, kadınların gücü geri almasına izin veriyor.'

Megan Barton Hanson

Megan Barton Hanson OnlyFans'tan elde ettiği kazançla geçtiğimiz günlerde kendine yeni bir ev aldı. Kazandığı paralarla daha çok ev satın almak istediğini söyledi.

Megan Barton Hanson The Sun'a şunları söyledi OnlyFans ile gurur duyuyorum

Megan Barton Hanson The Sun'a şunları söyledi: 'OnlyFans ile gurur duyuyorum. Seks endüstrisinde birlikte çalıştığım kızların web kamerasından ne kadar kazandığını biliyordum, bu yüzden ''Neden olmasın?'' diye düşündüm. Ne kadar iyi yaptığıma inanamıyorum.'Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Yeşilçam'dan bir yıldız daha kaydı!
Yeşilçam'dan bir yı...
Poco M3 Göz Kamaştıran Özellikleriyle Yakında Türkiye'de
Poco M3 Göz Kamaştı...
Dwayne Johnson, hayatını konu alan Young Rock dizisinin fragmanını yayınlandı
Dwayne Johnson, hay...
Çukur 112. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!
Çukur 112. bölüm 2....
Trafik Kazası Tazminatı
Trafik Kazası Tazmi...
Kredi faiz oranları arttı!
Kredi faiz oranları...
Facebook hesap silme nasıl yapılır? Facebook Hesap Kapatma
Facebook hesap silm...
Elektrik kesintisi listesi 14 Ocak İstanbul!
Elektrik kesintisi ...
2019 Medya Oscar Ödülleri, sahiplerini buldu!
2019 Medya Oscar Öd...
Cehennem Melekleri 4 ile geri dönüyor!
Cehennem Melekleri ...