franch english german arabic turkish

Netflix'ten şoke eden açıklama! Netflix'ten şoke eden açıklama!

Tarih: 2022-07-23 10:52 Kategori: teknoloji | Okundu: 25604

Teknoloji Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Netflix, reklamlı abonelik seçeneği için çalışmalarını sürdürürken, platformun yöneticilerinden dikkat çeken bir açıklama geldi. Netflix yöneticilerinin sözlerine bakılırsa, reklamlı abonelik seçeneği şu anda platformda izleyebileceğiniz tüm içerikleri içermeyecek.


Netflix, reklamlı abonelik için yoğun bir çalışma içerisinde. Reklamlı aboneliğin geliştirilmesi için ise Microsoft ile anlaşıldı. Şirket reklamsız abonelikler sunsa da abone sayısının düşmesiyle beraber reklamlı abonelik seçeneği üzerine yoğunlaşmak zorunda kaldı. Herkes reklamlı aboneliğin nasıl olacağını merak ederken, Netflix yöneticilerinden şaşırtan bir açıklama geldi.

Netflix'ten şoke eden açıklama! Tüm içerikler olmayacak

REKLAMLI ABONELİKTE TÜM İÇERİKLER OLMAYACAK

The Verge'ün haberine göre, yatırımcılarıyla bir araya gelen Netflix yöneticileri, Netflix'in yaklaşmakta olan reklamlı abonelik seçeneğinin şu anda platfomda izleyebileceğiniz tüm içeriğe sahip olamayacağına işaret etti.

Netflix-1

 

Netflix eş CEO'su Ted Sarandos, “Bugün, insanların Netflix'te izlediklerinin büyük çoğunluğunu reklam destekli katmana dahil edebiliriz. Hakkında stüdyolarla konuştuğumuz, platformda olmayan bazı şeyler var. Ama ürünü bugün piyasaya sürersek, reklam katmanındaki üyeler harika bir deneyim yaşarlar. Bazı ek içerikleri temizleyeceğiz, ancak kesinlikle hepsini değil, ancak bunun iş için önemli bir engel olduğunu düşünmüyoruz.” şeklinde konuştu. Netflix CFO'su Spencer Neumann da Sarandos’un açıklamalarına katıldı.

NETFLIX'IN REKLAMLI ABONELİĞİ NE ZAMAN ÇIKACAK?

Netflix, reklamlı aboneliği 2023'ün başlarında piyasaya sürmeyi hedefliyor. Açıklamalardan yola çıkarak tüm içeriklerin bulunmadığı söylenen reklamlı abonelikte tam olarak neyin veya nelerin olmayacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

ABONE KAYBI SÜRÜYOR

Geçtiğimiz aylarda Ekim 2011'den beri ilk kez abone kaybettiğini açıklayan Netflix, ikinci çeyrek bilançosuna dair yaptığı açıklamada ise bir milyona yakın abone kaybettiğini belirtti. Salı günü şirketin açıkladığı verilere göre ikinci çeyrekte platformdan ayrılan abonelerin sayısı 970 bin oldu.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Avatar 2 filminden sevenlerini mutlu eden haber geldi
Avatar 2 filminden ...
7 film birden vizyona girdi (25 Kasım 2022)
7 film birden vizyo...
Gülse Birsel’in yeni filmi Yılbaşı Gecesi’nin teaserı geldi!
Gülse Birsel’in yen...
Twitter, ücretli mavi tiki erteledi
Twitter, ücretli ma...
Instagram'a gönderi planlama özelliği geliyor!
Instagram'a gönderi...
Tarihin en ünlü 10 seri katili!
Tarihin en ünlü 10 ...
Battlefield 2042 açık beta tarihi açıklandı!
Battlefield 2042 aç...
WhatsApp'ta çevrimdışı görünmek mümkün hale geldi
WhatsApp'ta çevrimd...
Resident Evil 4 Remake'inden Oynanış Videosu Geldi
Resident Evil 4 Rem...
Apple Watch, çeşitli nedenlerle insanların hayatına dokunmaya devam ediyor.
Apple Watch, çeşitl...