franch english german arabic turkish

Spider-Man: No Way Home’ filminin fragmanı yayınlandı! Spider-Man: No Way Home’ filminin fragmanı yayınlandı!

Tarih: 2021-08-24 16:20 Kategori: film-tanitim | Okundu: 303

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Başrolünde Tom Holland’ın oynadığı Spider-Man: No Way Home filmi büyük bir heyecanla beklenirken fragmanı internette dolaşmaya başladı. TikTok’ta ortaya çıkan ve kısa sürede hızla yayılan fragman görüntülerini kaldırmak için yapım şirketi harekete geçti. Kısa süre sonra filmin resmi fragmanı paylaşıldı.


Marvel’in Sinematik Evreni’nin merakla beklenen yeni filmi Spider-Man: No Way Home’un fragmanı resmi olarak yayınlanmasına kısa bir süre varken internete sızdırıldı. Düşük kalite ve bitmemiş fragman görüntüleri kısa sürede TikTok’ta milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Spider-Man: No Way Home izle

İnternete sızdırılan fragmanda Tom Holland'ın bir tür kimlik krizinden geçtikten sonra Peter Parker/Örümcek Adam olarak geri döndüğünü ve Örümcek Adam kimliğinin çok açık bir şekilde ortaya çıktığını gösteriyor. Resmi olmayan fragmanda aynı zamanda Tony Stark/Iron Man'in Örümcek Adam: Eve Dönüş filminde görüldüğü gibi akıl hocası rolünü üstlenmesi beklenen Doctor Strange'i de gösteriyor.

HAREKETE GEÇTİLER

Sosyal medya hesaplarında filme dair herhangi bir bilgi paylaşılmamasını protesto eden hayranlar sızdırılan görüntülere büyük ilgi gösterdi. Resmi olmayan fragmanın yayılması üzerine Sony harekete geçti. Firma sızıntının paylaşıldığı tüm videoları ihbar etme ve telif hakkı talep etme girişiminde bulundu.

RESMİ FRAGMAN YAYINLANDI

The Hollywood Reporter'a göre, fragman içeriden biri tarafından sızdırıldı ve fragmanı oynatan başka bir telefonun ekranından dolaylı olarak kaydedildi. Gelişmeler üzerine Sony resmi fragmanı yayınlamak zorunda kaldı.

Örümcek-Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming) ve Örümcek-Adam: Evden Uzakta (Spider-Man: Far From Home) filmlerinin devamı niteliğindeki Spider-Man: No Way Home 17 Aralık 2021'de seyirciyle buluşacak.

 Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


iOS 15 ile gelen tüm yenilikler!
iOS 15 ile gelen tü...
iOS 15 Güncellemesi Çıktı (İndir)
iOS 15 Güncellemesi...
WhatsApp'ta Mesaj Şikayet Etme Dönemi Başlıyor!
WhatsApp'ta Mesaj Ş...
Türknet Abonelik İptali Nasıl Yapılır?
Türknet Abonelik İp...
TCMB dijital lira için platform oluşturdu!
TCMB dijital lira i...
Yeşilçam'ın ateşli yıldızına bir de şimdi bakın!
Yeşilçam'ın ateşli ...
iPhone 13 Türkiye fiyatı ne kadar? iPhone 13 Fiyatı ve Özellikleri
iPhone 13 Türkiye f...
Apple Cihazlarında Büyük Güvenlik Açığı tespit Edildi!
Apple Cihazlarında ...
NetSpeed Abonelik İptali Nasıl Yapılır?
NetSpeed Abonelik İ...
Bold Pilot; Rekoru Kırılamayan Efsane At
Bold Pilot; Rekoru ...