franch english german arabic turkish

Spotify Android uygulamasında çevrimdışı yerel depolama test ediyor Spotify Android uygulamasında çevrimdışı yerel depolama test ediyor

Tarih: 2020-12-09 17:41 Kategori: teknoloji | Okundu: 1223

Teknoloji Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Spotify, bir süredir kullanıcılarının Android/iOS uygulamalarında yerel olarak indirilen müzikleri dinlemelerine izin vermişti. Ancak, kullanıcıların masaüstü uygulamasıyla aynı yerel ağda senkronize edilmesinin gerekeceği özellik için bir sınırlama vardı. Spotify, telefonda yerel olarak depolanan müziği doğrudan uygulama aracılığıyla çalma özelliğini test ederken bu durum değişmek üzere. Spotify Android için cihaz içi yerel dosya desteği üzerinde çalışıyor. 


Spotify Android için cihaz içi yerel dosya desteği üzerinde çalışıyor. Bu özellik, tanınmış mühendis Jan Manchun Wong tarafından fark edildi.

Şu anda, yerel dosyaları dinlemek için, kullanıcıların hem masaüstü hem de mobil uygulamadan hesaplarında oturum açmaları gerekiyor. Kullanıcıların yerel müzik dosyalarını masaüstü uygulamasına aktarmaları gerekiyor ve ardından müziği telefonlarına indirme seçeneğine sahip oluyorlar.

Spotify Android uygulamasında çevrimdışı yerel depolama test ediyor

Her zaman aynı ağa bağlı olma gerekliliği birçok insan için oldukça can sıkıcı oldu. Son olarak, çevrimiçi müzik platformunun, bir masaüstü uygulamasıyla senkronize edilmesine gerek kalmadan yerel olarak depolanan müzik dosyalarını çalmanın bir yolunu test ettiğini belirtelim.

Bu özellik şu anda yalnızca Android’de platformunda test ediliyor ve özelliğin ne zaman daha geniş bir kitleye sunulacağı belli değil. Muhtemelen 2021’in ilk ışıklarında bu özellik güncelleme ile herkesin beğenisine sunulacaktır.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

2023 Peugeot 408 Tanıtıldı Tasarımı ve Özellikleri
2023 Peugeot 408 Ta...
eBay Türkiye'den çekiliyor!
eBay Türkiye'den çe...
Xiaomi telefonlarda önceden yüklü uygulamaları kaldırın
Xiaomi telefonlarda...
Android Rootsuz Uygulama Tamamen Nasıl Kaldırılır?
Android Rootsuz Uyg...
WhatsApp'ta yanlış mesaj derdine son!
WhatsApp'ta yanlış ...
Çenesiz doğan adam aradığı aşkı buldu!
Çenesiz doğan adam ...
1 değil, 2 değil, 3 hiç değil: Tam 14 kamerası olabilir!
1 değil, 2 değil, 3...
Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 tanıtıldı!
Qualcomm Snapdragon...
WhatsApp'a "olması gerekiyordu" dedirten bir özellik geliyor!
WhatsApp'a "olması ...
Telegram ücretli mi oluyor?
Telegram ücretli mi...