Spotify Android uygulamasında çevrimdışı yerel depolama test ediyor Spotify Android uygulamasında çevrimdışı yerel depolama test ediyor

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-12-09 17:41 Kategori: teknoloji | Okundu: 368

Teknoloji Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Spotify, bir süredir kullanıcılarının Android/iOS uygulamalarında yerel olarak indirilen müzikleri dinlemelerine izin vermişti. Ancak, kullanıcıların masaüstü uygulamasıyla aynı yerel ağda senkronize edilmesinin gerekeceği özellik için bir sınırlama vardı. Spotify, telefonda yerel olarak depolanan müziği doğrudan uygulama aracılığıyla çalma özelliğini test ederken bu durum değişmek üzere. Spotify Android için cihaz içi yerel dosya desteği üzerinde çalışıyor. 


Spotify Android için cihaz içi yerel dosya desteği üzerinde çalışıyor. Bu özellik, tanınmış mühendis Jan Manchun Wong tarafından fark edildi.

Şu anda, yerel dosyaları dinlemek için, kullanıcıların hem masaüstü hem de mobil uygulamadan hesaplarında oturum açmaları gerekiyor. Kullanıcıların yerel müzik dosyalarını masaüstü uygulamasına aktarmaları gerekiyor ve ardından müziği telefonlarına indirme seçeneğine sahip oluyorlar.

Spotify Android uygulamasında çevrimdışı yerel depolama test ediyor

Her zaman aynı ağa bağlı olma gerekliliği birçok insan için oldukça can sıkıcı oldu. Son olarak, çevrimiçi müzik platformunun, bir masaüstü uygulamasıyla senkronize edilmesine gerek kalmadan yerel olarak depolanan müzik dosyalarını çalmanın bir yolunu test ettiğini belirtelim.

Bu özellik şu anda yalnızca Android’de platformunda test ediliyor ve özelliğin ne zaman daha geniş bir kitleye sunulacağı belli değil. Muhtemelen 2021’in ilk ışıklarında bu özellik güncelleme ile herkesin beğenisine sunulacaktır.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Dwayne Johnson, hayatını konu alan Young Rock dizisinin fragmanını yayınlandı
Dwayne Johnson, hay...
Çukur 112. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!
Çukur 112. bölüm 2....
Trafik Kazası Tazminatı
Trafik Kazası Tazmi...
Kredi faiz oranları arttı!
Kredi faiz oranları...
Facebook hesap silme nasıl yapılır? Facebook Hesap Kapatma
Facebook hesap silm...
Elektrik kesintisi listesi 14 Ocak İstanbul!
Elektrik kesintisi ...
2019 Medya Oscar Ödülleri, sahiplerini buldu!
2019 Medya Oscar Öd...
Cehennem Melekleri 4 ile geri dönüyor!
Cehennem Melekleri ...
Deadpool 3, +18 olarak geliyor
Deadpool 3, +18 ola...
Bitcoin 12 bin dolar birden düştü!
Bitcoin 12 bin dola...