franch english german arabic turkish

The Lord of the Rings: Gollum geliyor! The Lord of the Rings: Gollum geliyor!

Tarih: 2021-01-28 13:07 Kategori: oyun | Okundu: 436

Oyun Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Oyunun yeni yayıncı stüdyosu Nacon, Twitter üzerinden, oyunun geliştirici stüdyosu Daedalic ile birlikte çalışacağını doğruladığı bir tweet paylaştı.


Yüzüklerin Efendisi: Gollum’un bu yıl gelmesi gerekiyordu ancak son bir gelişmeyle durum değişti. Oyunun gelişi beklenenden daha uzun sürüyor. Geliştirici Daedalic, oyunun 2022’de PC, Nintendo Switch, PS ve Xbox konsollarında yayınlayacağını duyurdu.

The Lord of the Rings: Gollum 2022 yılında geliyor

GOLLUM VEYA SEMEAGOL SEÇENEĞİ

Stüdyo, basın açıklamasında gecikmenin nedenlerini açıklamadı. Oyunun ise benzersiz bir tasarıma sahip olduğu söyleniyor. En ilginç taraflarından biri Gollum veya Smeagol anlatım seçeneği seçebilme özelliği. Böylece ana karakterin ikili kişiliğini yansıtan hileli bir diyalog mekaniği ile karşılaşacaksınız. Bu arada PS5 sürümü, konsolun ışın izleme özelliklerinden ve DualSense denetleyicisinin uyarlanabilir tetikleyicilerini kullanacak. Oyunun merkezinde, tek yüzüğü bulmadan önce çirkin, yozlaşmış Gollum ile eskiden hobbit olan Sméagol arasındaki çatışmayı deneyimlemek mümkün olacak. Oyun boyunca yapılan farklı seçimler karakterin gelişimine rehberlik edecek. Nihayetinde “Gollum’un karanlık tarafını mı devraldığını veya Sméagol’da kalan bir kıvılcımın kalıp kalmadığını” görebileceğiz.

Bu arada, Yüzüklerin Efendisi: Gollum oyununu Steam’de istek listesine alabilirsiniz. Bu aşamada ön siparişin varlığı ise söz konusu değil. Artık orta dünya ile ilgili oyunlar Middle-earth: Shadow of Mordor ve Shadow of War ile sınırlı değil. Gollum’la alakalı bir oyunun çıkacak olması olaya yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


+18 Mortal Kombat filminden ilk fragman
+18 Mortal Kombat f...
Twitter'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a etiket!
Twitter'dan Cumhurb...
Bitcoin ilk defa 50 bin dolar sınırını aştı
Bitcoin ilk defa 50...
Windows Server 2019 Kurulumu Resimli Anlatım
Windows Server 2019...
Clubhouse'a rakip geliyor!
Clubhouse'a rakip g...
Twitter Ücretli Abonelik Sistemi Planlıyor! Twitter ücretli mi oluyor?
Twitter Ücretli Abo...
Starlink için Türkiye'de ön kayıtlar başladı!
Starlink için Türki...
Clubhouse Çin'de yasaklandı
Clubhouse Çin'de ya...
Danimarka’da cinsel rıza uygulaması başladı
Danimarka’da cinsel...
Cosmic Sin’den baş döndüren fragman
Cosmic Sin’den baş ...