franch english german arabic turkish

Turkcell Superbox Nedir? Nasıl Alınır? Turkcell Superbox Nedir? Nasıl Alınır?

Tarih: 2020-01-08 10:21 Kategori: internet | Okundu: 1966

İnternet Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Her alanda kendini ispatlamış olan Turkcell kullanıcılarına Turkcell Superbox ile alt tapı ve kurulum gibi ekstra ihtiyaçlar olmadan internet bağlantısı kurmayı başarıyor. Oldukça kurtarıcı olan Superbox, internet bağlantısının zayıf olduğu durumlarda devreye girerek, 4.5G kalitesi ile internetinin rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor.


Turkcell Superbox İletişim

Turkcell Superbox Nedir?

Wireless to the home (WTTH) teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş olan Turkcell Superbox, fiber erişimi olmayan ya da ADSL üzerinden istediği performansı alamayan kullanıcılara için sunulan inovatif bir cihazdır. Superbox içerisinde Sim kart bulunan ve bu SİM kart sayesinde internet şebekesine ihtiyaç duymadan 4.5G baz istasyonuna bağlanarak internet hizmeti sunmaktadır.

Kablonun söz konusu olmadığı sistemde havadan 4.5G hızında internete bağlanılmasını sağlayan Turkcell Superbox, tüm evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Sadece elektrik prizine takılarak kullanılmaya başlayan Turkcell Superbox sayesinde internetsiz ev kalmayacak.

Turkcell Superbox Nasıl Alınır?

Turkcell Superbox teknolojisi sayesinde internete girebilmek için öncelikle Turkcell Platinium kullanıcısı olmak gerekmektedir. Başvuru sırasında ikametgah bilgileri istenmekle birlikte, gerekli bilgiler Turkcell’e ulaştıktan sonra Superbox teknolojisini kullanmaya uygun olup olmadığı araştırılmaktadır. Eğer Superbox teknolojisi için uygun ise, randevu verilerek cihaz kullanıcıya kullanılmak üzere teslim edilmektedir.

Ayrıca Turkcell Superbox başvurusu için 0532 532 0000 Müşteri Hizmetleri aranılarak, başvuru süreci başlatılarak gerekli işlemlere devam da edilebilmektedir.

Turkcell Superbox

Turkcell Superbox Tarifeleri

Turkcell Superbox tarifeleri incelendiğinde kapasite ve hızına göre çeşitlilik gösterdiği görülmektedir. Tabi ki bu farklılıklar fiyatlara yansıyarak, farklı fiyatların ortaya çıkmasına da neden olmaktadır. Superbox tarifelerine bakıldığında;

  • Superbox 4.5G, 50 GB internet,
  • Superbox 4.5G, 100 GB internet,
  • Superbox 4.5G, 200 GB internet,
  • Superbox 4.5G, 500 GB internet olduğu görülmektedir.

Turkcell Suberbox Fiyat

Turkcell Superbox fiyat olarak incelendiğinde ise;

  • Superbox 4.5G, 50 GB internet 159TL
  • Superbox 4.5G, 100 GB internet 219TL,
  • Superbox 4.5G, 200 GB internet 269 TL,
  • Superbox 4.5G, 500 GB internet 399,9 TL olarak belirlendiği görülmektedir.

Turkcell Superbox Kullananlar

Turkcell Superbox kullananlar ile ilgili bilgi almak için araştırma yaptığımızda internet forum siteleri üzerinde kullanıcı yorumlarına ulaşabiliyoruz ve genel olarak yapılan yorumlar içerisinde Turkcell Superbox ile internet hızının çok hızlı olduğu ve oyun dahil farklı uygulamalara girildiği zaman internet hızında herhangi bir yavaşlamanın olmadığı belirtilmektedir.

Turkcell Superbox İletişim

Turkcell Superbox kampanyasından faydalanmak için Turkcell satış noktalarına başvuruda bulunabileceği gibi, Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden de başvuru da bulunabilmektedir. Ayrıca Turkcell Superbox iletişim için 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetleri aranılarak başvuruda bulunulabileceği gibi, detaylar için bilgide alınabilmektedir.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


+18 Mortal Kombat filminden ilk fragman
+18 Mortal Kombat f...
Twitter'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a etiket!
Twitter'dan Cumhurb...
Bitcoin ilk defa 50 bin dolar sınırını aştı
Bitcoin ilk defa 50...
Windows Server 2019 Kurulumu Resimli Anlatım
Windows Server 2019...
Clubhouse'a rakip geliyor!
Clubhouse'a rakip g...
Twitter Ücretli Abonelik Sistemi Planlıyor! Twitter ücretli mi oluyor?
Twitter Ücretli Abo...
Starlink için Türkiye'de ön kayıtlar başladı!
Starlink için Türki...
Clubhouse Çin'de yasaklandı
Clubhouse Çin'de ya...
Danimarka’da cinsel rıza uygulaması başladı
Danimarka’da cinsel...
Cosmic Sin’den baş döndüren fragman
Cosmic Sin’den baş ...