franch english german arabic turkish

Twitch kan kaybetmeye devam ediyor! Twitch kan kaybetmeye devam ediyor!

Tarih: 2019-10-31 09:28 Kategori: sosyalmedya | Okundu: 1192

Sosyal Medya ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Büyük Bir İsim Daha Twitch'ten Ayrılarak Mixer'a Geçiyor! Ünlü bir yayıncı daha Twitch'ten ayrılarak Mixer'a geçiş yapıyor; Twitch kan kaybetmeye devam ediyor!


Bir başka büyük streamer daha Twitch'i terk ederek Mixer'a geçmiş bulunuyor. Destiny oyunu ile tanınan streamer Cory "Gothalion" Michael (veya KingGothalion) 29 Ekim'den itibaren sadece Mixer üzerinde yayın yapacağını duyurdu.

twitch mixer

Buradaki amacının sadece kanalı desteklemek olmadığını, bu "ortaklığın" aynı zamanda oyunculuğa genel olarak yardımcı olacağını söyledi. Microsoft gibi büyük bir ismin desteğine sahip olmanın yanı sıra "platform-seviyesinde girdi" sunacağını belirten Michael, artık çok daha fazlasını sunacağını söyledi. Daha önce geçiş yapan kişilerde olduğu gibi Mixer, ilk izleyicilere bir ay bedava üyelik sunuyor.

Daha önce Mixer'a geçen isimlerin arasında Shroud (Michael Grzesiek) ve yaklaşık üç ay önce geçiş yapan Ninja (Tyler Blevins) bulunuyor.

Bu geçişin şartları kamuya açıklanmış değil ancak en azından bedava üyelik kısmı, Gothalion ve diğer eski Twitch yayıncılarının finansal açıdan ve izleyici sayısı olarak bazı garantiler aldıklarını gösteriyor. Ancak pek çok açıdan bu anlaşmaların parasal olmayıp esneklikle ilgili olmaları da mümkün. Ninja'nın eşi ve menajeri Jessica Blevins, Twitch'in lisanslama anlaşmalarını sınırladığını ve genel olarak isteklere karşı tepkisiz olduğunu iddia etmişti. Başka bir deyiş ile büyük yayıncılar Mixer üzerinde daha fazla büyüme imkanları olduğunu düşünüyorlar ve bunun için kısa vadede izleyici kaybetme riskini almayı kabul edebiliyorlar.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

2023 Peugeot 408 Tanıtıldı Tasarımı ve Özellikleri
2023 Peugeot 408 Ta...
eBay Türkiye'den çekiliyor!
eBay Türkiye'den çe...
Xiaomi telefonlarda önceden yüklü uygulamaları kaldırın
Xiaomi telefonlarda...
Android Rootsuz Uygulama Tamamen Nasıl Kaldırılır?
Android Rootsuz Uyg...
WhatsApp'ta yanlış mesaj derdine son!
WhatsApp'ta yanlış ...
Çenesiz doğan adam aradığı aşkı buldu!
Çenesiz doğan adam ...
1 değil, 2 değil, 3 hiç değil: Tam 14 kamerası olabilir!
1 değil, 2 değil, 3...
Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 tanıtıldı!
Qualcomm Snapdragon...
WhatsApp'a "olması gerekiyordu" dedirten bir özellik geliyor!
WhatsApp'a "olması ...
Telegram ücretli mi oluyor?
Telegram ücretli mi...