Ücretsiz 1000 Action Coin Kazan! Ücretsiz 1000 Action Coin Kazan!

Gönderen: Kaan   Tarih: 2018-03-24 11:13 Kategori: Coinler | Okundu: 1312

Yani başlangıçtan yatırım yapmak istiyorsanız işte güzel bir fırsat. Yatırıma Action Coin ile başlayabilirsiniz.

Action Coin Nedir – Ücretsiz Action Coin

Son dönemlerde en çok konuşulan şeylerden biri de coin alım satımı. Coin (sanal para), uzun vadede kazandırma ihtimali olan bir yatırım aracı olabilir. Action Coin bu alanda henüz yeni. Yani başlangıçtan yatırım yapmak istiyorsanız işte güzel bir fırsat. Yatırıma Action Coin ile başlayabilirsiniz.

Action Coin Nedir?

Bitcoin gibi bir sanal paradır. Henüz tam olarak faaliyete geçmiş bir para birimi değil. 2018’in Mart ayında piyasaya sürüleceği açıklaması yapılmış. Henüz satım alım gerçekleştiremiyoruz. Ancak bu, coin kazanamayacağımız anlamına gelmiyor. Taleplerin toplanması ve daha fazla talep edilmesi için para birimini piyasaya sürenler ilk kayıt olduğunuzda size 1000 Action Coin hediye ediyorlar ve referansınızla üye olan kişiler için de 1000’er coin hediye ediliyor. Ayrıca yine referansınızla siteyi ziyaret edenlerden 10’ar coin kazanıyorsunuz.

Ücretsiz Action Coin Kazanmak

Evet başlıkta okuduğunuz gibi bunu yapmak mümkün. Yukarıda da bahsettiğim gibi ilk üyelikte 1000 coin kazanıyorsunuz. Buraya tıklayarak üye olabilir ve coin kazanabilirsiniz. Daha fazla kazanmak için üye olduktan sonra referans linkinizi arkadaşlarınızla paylaşarak her üye ettiğiniz kişiden 1000+10 coin kazanabilirsiniz. Herhangi bir sınırı yok. Ne kadar çok üye yaparsanız o kadar çok kazanırsınız. Bitcoin’i gördük ve zamanında almadığımız için pişman olduk. Şimdiyse karşımızda ücretsiz dağıtım yapan bir kuruluş var. Fırsatı kaçırmamak faydalı olur.

Action Coin Güvenli mi?

Üye olurken sizden; isim, e-posta, ülke ve parola bilgileri isteniyor. Bunun haricinde herhangi bir bilgi vermeniz istenmiyor. Başlangıç için talep oluşturuluyor demiştik. Tam da bunun için sadece bu basit bilgileri istiyorlar. Belki de ilerleyen zamanda daha fazla bilgi isteyecekler. Şimdilik güvenliolduğunu söylemek mümkün.

Şimdilik bu para birimi herhangi bir yerde alışveriş için kullanılamıyor haliyle. Ancak tahminime göre çok fazla talep var ki net bir tarihle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Muhtemelen en çok kazandıran sanal paradan biri olacak. Bu yüzden yatırım yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli.

Üye olduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi unutmayın. Fazlaca kıymetlendikten sonra pişman olabilirsiniz.

Actioncoinin bildiğimiz coinler gibi değil, alışveriş mantığına dayalı bir coin türü olacağı açıklandı. 

Action Coin Üyelik için buraya tıklayabilirsiniz.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA