WhatsApp, Reklam Hakkında Geri Adım Attı WhatsApp, Reklam Hakkında Geri Adım Attı

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-01-17 17:15 Kategori: mobil | Okundu: 1393

Mobil Teknoloji ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp'ın reklam göstermeyeceği ortaya çıktı. WhatsApp'ın bir süredir reklam gösterme hazırlığında olduğunu biliniyordu. Konu ile ilgili açıklamalar geldi.


WhatsApp'ta Reklam Gösterilmeyecek!

Uzun süredir Facebook'un bünyesinde yer alan WhatsApp'ta reklamların gösterileceği kullanıcıları sinirlendirmişti. WhatsApp'ın reklam gösterme projesini iptal ettiği açıklandı. Uygulama mağazalarından ücretsiz olarak cihazlara yüklenebilen WhatsApp, geliştirici ekibe herhangi bir para kazandırmamakta. Bundan dolayı da geliştirici ekip, uygulamaya reklam ekleyecekti. Ancak bu karardan vazgeçildi. Facebook'un bir şekilde para kazanmak istediği söylenmekte.

WhatsApp'ta Reklam Gösterilmeyecek!

Gelen sızıntılara göre, Facebook reklam ekibini dağıttı. Bugüne kadar yapılan çalışmaların tümünün uygulama içerisinden silindiği ortaya çıktı. WhatsApp'ta artık reklam görüntülenmeyecek. WhatsApp, yılbaşı arifesinde 100 milyardan fazla mesaj alışverişi yaptığını açıklamıştı. Şirket rekor üzerine rekor kırmakta.

Reklamların yayınlanmayacağını duyan kullanıcılar rahat bir nefes almaya başladı. Sizler WhatsApp'ın reklam göstermekten vazgeçmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


XAPK Dosyası Nedir? Nasıl çalışır?
XAPK Dosyası Nedir?...
Android Rootsuz Uygulama Tamamen Nasıl Kaldırılır?
Android Rootsuz Uyg...
iOS 14 Public Beta yayınlandı!
iOS 14 Public Beta ...
Kadın kooperatiflerine 150 bin liraya kadar hibe desteği
Kadın kooperatifler...
359 TL taksitle ev alma fırsatı!
359 TL taksitle ev ...
Sağlık Bakanlığı'ndan koronavirüs tedbirlerinde güncelleme
Sağlık Bakanlığı'nd...