WhatsApp, Reklam Hakkında Geri Adım Attı WhatsApp, Reklam Hakkında Geri Adım Attı

Gönderen: Kaan   Tarih: 2020-01-17 17:15 Kategori: mobil | Okundu: 1128

Mobil Teknoloji ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp'ın reklam göstermeyeceği ortaya çıktı. WhatsApp'ın bir süredir reklam gösterme hazırlığında olduğunu biliniyordu. Konu ile ilgili açıklamalar geldi.


WhatsApp'ta Reklam Gösterilmeyecek!

Uzun süredir Facebook'un bünyesinde yer alan WhatsApp'ta reklamların gösterileceği kullanıcıları sinirlendirmişti. WhatsApp'ın reklam gösterme projesini iptal ettiği açıklandı. Uygulama mağazalarından ücretsiz olarak cihazlara yüklenebilen WhatsApp, geliştirici ekibe herhangi bir para kazandırmamakta. Bundan dolayı da geliştirici ekip, uygulamaya reklam ekleyecekti. Ancak bu karardan vazgeçildi. Facebook'un bir şekilde para kazanmak istediği söylenmekte.

WhatsApp'ta Reklam Gösterilmeyecek!

Gelen sızıntılara göre, Facebook reklam ekibini dağıttı. Bugüne kadar yapılan çalışmaların tümünün uygulama içerisinden silindiği ortaya çıktı. WhatsApp'ta artık reklam görüntülenmeyecek. WhatsApp, yılbaşı arifesinde 100 milyardan fazla mesaj alışverişi yaptığını açıklamıştı. Şirket rekor üzerine rekor kırmakta.

Reklamların yayınlanmayacağını duyan kullanıcılar rahat bir nefes almaya başladı. Sizler WhatsApp'ın reklam göstermekten vazgeçmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Türkiye 2019'da yüzde 0,9 büyüdü
Türkiye 2019'da yüz...
Twitter, WhatsApp ve Instagram neden açılmıyor?
Twitter, WhatsApp v...
Çekirge istilasına karşı 'ördek ordusu' kuruluyor!
Çekirge istilasına ...
En iyi aksiyon filmleri Her biri ayrı heyecan
En iyi aksiyon film...
En iyi korku filmleri Seyrettikten sonra uyuyamayacaksınız!
En iyi korku filmle...
Kalkışa hazır olun en iyi uzay filmleri
Kalkışa hazır olun ...