franch english german arabic turkish

Windows 10 yazıcı hatası almaya başladı Windows 10 yazıcı hatası almaya başladı

Tarih: 2021-03-23 11:02 Kategori: yazilim | Okundu: 111

Yazılım Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Windows 10 ilk çıktığı günden beri ara ara kullanıcılara sorunlar çıkartabiliyor. Bunların sonuncusu ise geçtiğimiz günlerde yaşanmıştı.


Bazı kullanıcılar durup dururken mavi ekran hatası alıyordu, bu hatayı sistem gereksinimleri değişmeksizin çoğu kullanıcı yaşıyordu. Hata sürekli olmasa da internette dolanırken aniden karşılarında beliriyor ve çoğu zaman verilerini kaybetmelerine sebep oluyordu. Firma bunun neticesinde hızlı bir çözüm sunmak amacıyla kısa sürede yeni bir güncelleme sunmuştu.

Windows 10 yazıcı hatası almaya başladı

''GÜNCELLEMELER HİÇ YÜKLENMİYOR''

Gelen güncelleme ile beraber Microsoft sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmuştu. Ancak çözüme kavuştuktan kısa bir süre sonra yeni güncellemenin yeni bir sorunu ortaya çıkardığı görülmüştü. Gelen yeni hata kapsamında kullanıcılar Windows 10 için farklı yazıcı hatası almaya başladı. Bunun neticesinde yeni bir güncellemeyi de hemen kullanıcılara sunmuştu.  ”KB5001567” yapı numaralı bir güncelleme daha yayınladı ve ”bu sefer kesin” çözdük düşüncesine kapıldı. Ancak şimdi daha farklı bir sorun doğdu: ”Güncellemeler hiç yüklenmiyor”.

windows 10 yazıcı hatası

Bu hata kullanıcıları bir nevi delirtmiş durumda. İlk hatadan itibaren sürekli sorun ile karşılaşan kullanıcılar büyük tepki gösterdi. Kimi kullanıcılar manuel olarak eski sürümlere geri dönerken asıl sorunun firmanın geniş kapsamlı çıkardığı OTA güncellemesinden ortaya çıktığı görüldü. Microsoft bu yeni güncellemeyi geri çekerek en sonki  KB5001567 yapı numaralı sürüme geri dönüş sağladı. Eğer siz de önceki sürüme geri dönüş yaparsanız bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. Microsoft’un güncelleme katalog sitesini ziyaret ederek Windows 10 için önceki sürümü bilgisayarlarınıza manuel olarak yükleyebilirsiniz.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


İngiltere Prensi hayatını kaybetti!
İngiltere Prensi ha...
Toplum tarafından dışlandı, hüzünlü hikayesi film oldu!
Toplum tarafından d...
Signal'de kripto para gönderme dönemi başlıyor!
Signal'de kripto pa...
İnsan beyni kablo olmadan bilgisayara bağlandı
İnsan beyni kablo o...
Coinbase'in halka arz tarihi belli oldu
Coinbase'in halka a...
Bankacılıkta Islak imza zorunluluğu resmen kalktı
Bankacılıkta Islak ...
Instagram, TikTok'u kopyalamaya devam ediyor
Instagram, TikTok'u...
Xiaomi Mi 11 Ultra zirveye yerleşti
Xiaomi Mi 11 Ultra ...
Amazon.com ve Amazon.com.tr’den Kredi Kartı Bilgileri Nasıl Silinir?
Amazon.com ve Amazo...
Ünlü yazar Paul Polansky hayatını kaybetti!
Ünlü yazar Paul Pol...