Yahoo Mail’in en son sürümü, kullanıcıların ekleri ve fırsatları bulmasına yardımcı oluyor Yahoo Mail’in en son sürümü, kullanıcıların ekleri ve fırsatları bulmasına yardımcı oluyor

Gönderen: Kaan   Tarih: 2019-09-25 15:34 Kategori: mobil | Okundu: 763

Mobil Teknoloji ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Yahoo Mail , iOS ve Android uygulamasının yeni sürümünü mobil cihazlar için güncellemeye başladı.


Bir çoğunuz muhtemelen Yahoo’yu denemediniz.Yıllar sonra email uygulama Ürün Yönetimi Kıdemli Direktörü Josh Jacobson , ortalama 4,6 yıldızla derecelendirilen Apple App Store'daki en yüksek verimlilik uygulamalarından biri olduğunu belirtti .

yahoo mail uygulaması

Jacobson ayrıca Yahoo Mail’in dünyanın Süpermenlerinden çok farklı bir şeyler yapmaya çalıştığını söyledi , çünkü “esasen kurumsal kullanım durumları çözmek için” pek çok uygulamadan biri değil. Bunun yerine, “tamamen tüketici e-posta kullanımına odaklandı” , hayatınızın işini çözüyor. ”

Örneğin, Jacobson , şirketin önceki işverenini , akıllı gelen kutusu hizmeti Xobni'yi satın aldıktan sonra Yahoo'ya katıldığını söyledi . (Yahoo, TechCrunch gibi, Verizon Media’ya aittir.) O zamanlar herkes, kullanıcıların e-postada bir şeyler bulmalarına yardımcı olmak için “search is the way to go” olduğunu varsayıyordu.

Bunun yerine, “insanlar aradıkları şeyi bulmak için o görkemli beyaz kutuya ne yazmaları gerektiğini bilmek veya bilmek istemediklerini” söyledi.

Dolayısıyla, Yahoo Mail şimdi gelen kutunuzdaki belirli içerik türlerine odaklanarak, arama yapmadan bir şeyler bulmanıza yardımcı olacak birkaç farklı görünüm sunar.

Birinin size gönderdiği bir fotoğraf veya dosyayı arıyorsanız, tüm eklerinizi görüntüleyen bir görünüm vardır. Veya fırsatlar arıyorsanız, kullandığınız üç farklı görünüm vardır - genel Fırsatlar Görünümü, şu anda yalnızca iOS'ta bulunan Konum Görünümü (size bir haritada yakındaki fiyatları gösterir) ve Bakkal Görünümü (size marketler için indirimli indirimler gösterir. sadakat kartlarınızda).

Ürün Yönetimi Direktörü Shiv Shankar, uygulama bu teklifleri sıralarken ve önceliklendirirken, anlaşmaların kendisinin Yahoo’dan değil gelen kutunuzdan geldiğini belirtti.

Yeni Yahoo Mail ayrıca tüm e-posta aboneliklerinizi kontrol etmek için bir görünüm ve tek bir dokunuşla herhangi birinden aboneliğinizi iptal etmenizi sağlayan bir düğme içerir. Ayrıca, paket takibi ve seyahat güncellemeleri gibi acil ve zamana duyarlı e-postalar gibi “etkin güncellemeler” üzerinde yoğunlaşan ek bir görünüm de var.

Yahoo Mail ekibi ayrıca uygulamanın genel görünümünü de yeniledi. Buna, Shankar'ın telefon ekranlarının daha da artmasına rağmen “tek elle kullanım” sağlayacağını söylediği ekranın altına bir gezinti çubuğu eklenmesini de içeriyor. Gezinme çubuğu özelleştirilebilir - her kullanıcı hangi görünümlerin ekleneceğine karar verebilir.

Bu arada, bir Yahoo adresinden e-posta gönderme konusunda biraz haklıysanız, Jacobson, Yahoo Mail uygulamasını Gmail ve Outlook dahil olmak üzere Yahoo dışı e-posta hesaplarına erişmek için kullanabileceğinizi belirtti.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Prizi Unutturan Telefon Çıktı
Prizi Unutturan Tel...
53 uygulama iPhone panosuna erişiyor!
53 uygulama iPhone ...
iOS 14 yenilikleri belli oldu! iOS 14 ne zaman gelecek?
iOS 14 yenilikleri ...
Skoda Octavia G-Tec tanıtıldı!
Skoda Octavia G-Tec...
Google haber içeriği başına ödeme yapacak!
Google haber içeriğ...
Bay Yanlış 2. bölüm fragmanı yayınlandı!
Bay Yanlış 2. bölüm...