Yeni Omni’nin Sponsoru Tether Olacak! Yeni Omni’nin Sponsoru Tether Olacak!

Gönderen: Cointral   Tarih: 2019-12-16 15:43 Kategori: Coinler | Okundu: 1253

En çok kullanılan stablecoinlerden biri olan Tether, Bitcoin’in tokenizasyon katmanı Omni’nin güncelleme çalışmalarına fon sağladı.

Kripto Para Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

En çok kullanılan stablecoinlerden biri olan Tether, Bitcoin’in tokenizasyon katmanı Omni’nin güncelleme çalışmalarına fon sağladı.


Omni Core 0.7.0’ın çalışmaları hız kesmeden sürerken, Tether’den gelen yeni fon haberi güncellemenin kısa sürede gerçekleşmesinin habercisi niteliğinde gözükmekte. Yeni sürümün ağ performans sorunlarını iyileştirmesi ve kilitleme sorunlarını ortadan kaldırması bekleniyor.

tether

Omni protokolü, Bitcoin ağı üzerinde token oluşturmaya olanak sağlamaktadır. Tether gibi stablecoinlere ev sahipliği yapmaktadır. Web sitesinde yaptığı açıklamada, teknolojinin Bitcoin ağını nasıl kullandığını şu şekilde anlatıyor;

Omni, Bitcoin’in tüm özelliklerini ileri derece kullanan ve Omni’nin yeniliklerini içeren, geliştirilmiş bir Bitcoin ürünüdür.

Merkezsiz borsa Omni tabanlı mı olacak?

Omni 0.7.0, blok zinciri dahilinde merkezsiz borsa inşa etme imkanı sunabileceği iddiasıyla geliyor. Yeni sürüm ile birlikte tüm kullanıcılar, Bitcoin blockchain dahilinde herhangi bir varlık ile Bitcoin alım satım işlemi yapabilecek. Tether CTO’se Ardoino, gelişmeyle ilgili şunları söyledi;

Bitcoin, USDT’nin kullandığı ilk blockchain olduğu için Omni Core, oldukça büyük değer sahip ve üstün güvenlik sunuyor. Tether, farklı blockchain ağlarının çeşitliliğinden de destek alıyor, Omni Core da bu çeşitliliğin önemli bir parçası.


Kaynak: https://cointral.com/tr/yeni-omninin-sponsoru-tether-olacak/


Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Türkiye 2019'da yüzde 0,9 büyüdü
Türkiye 2019'da yüz...
Twitter, WhatsApp ve Instagram neden açılmıyor?
Twitter, WhatsApp v...
Çekirge istilasına karşı 'ördek ordusu' kuruluyor!
Çekirge istilasına ...
En iyi aksiyon filmleri Her biri ayrı heyecan
En iyi aksiyon film...
En iyi korku filmleri Seyrettikten sonra uyuyamayacaksınız!
En iyi korku filmle...
Kalkışa hazır olun en iyi uzay filmleri
Kalkışa hazır olun ...