franch english german arabic turkish

Yeni Sonic Filmi 2019’da Geliyor Yeni Sonic Filmi 2019’da Geliyor

Tarih: 2017-10-07 14:22 Kategori: film-tanitim | Okundu: 2220

1991 yılında çıkışını yapan Kirpi Sonic, oyun dünyasının efsaneleri arasında ilk akla gelenlerden birisi.

Film Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Efsanevi oyun Sonic’in sinema filmi, 2014 yılında duyurulmuş, ancak film yılan hikayesine dönmüştü. Yapılan yeni açıklamayla filmin vizyona girişiyle ilgili detaylar belli oldu. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.


1991 yılında çıkışını yapan Kirpi Sonic, oyun dünyasının efsaneleri arasında ilk akla gelenlerden birisi. Sega tarafından yayınlanan oyun, şimdiye kadar 88 milyon kopya sattı. Kendi adıyla 22, Mario ile birlikteyse 5 oyun piyasaya sürüldü. Son olarak ise 2016 yılında Sonic Boom: Fire & Ice ve Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympic Games oyunlarıyla Nintendo konsollarında çıkış yaptı.

2014 yılında duyurusu yapılan Sonic filmi ise yılan hikayesine döndü. Oyuncuların artık unutma noktasına geldiği film ile ilgili önemli bir haber yayınlandı. The Hollywood Reporter’ın özel  haberine göre, filmin yapımcılığı Sony’den çıktı. İlk olarak Sony Entertainment  tarafından hazırlanacağı söylenen filmin tüm hakları geri alındı. Filmin haklarının tamamı  ise Paramount Pictures tarafından alındı. Filmin Paramount Pictures tarafından sıfırdan hazırlanması bekleniyor. 1912 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan   Paramount Pictures, şimdiye kadar izlediğimiz yüzlerce filmin yapımcısı konumunda.

Neal Moritz’in de yer alacağı projede Tim Miller baş yapımcı olarak bulunmakta. 2018 yılında çıkması planlanan filmin, Paramount Pictures takviminin çok sıkışık olması nedeniyle 2019’a sarkacağı söyleniyor. Hatta, 2019’a bile yetişmeyebileceği ifade ediliyor. Jeff Fowler tarafından yönetilecek olan filmin daha da gecikmesi pek çok hayranını üzecek gibi görünüyor.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

2023 Peugeot 408 Tanıtıldı Tasarımı ve Özellikleri
2023 Peugeot 408 Ta...
eBay Türkiye'den çekiliyor!
eBay Türkiye'den çe...
Xiaomi telefonlarda önceden yüklü uygulamaları kaldırın
Xiaomi telefonlarda...
Android Rootsuz Uygulama Tamamen Nasıl Kaldırılır?
Android Rootsuz Uyg...
WhatsApp'ta yanlış mesaj derdine son!
WhatsApp'ta yanlış ...
Çenesiz doğan adam aradığı aşkı buldu!
Çenesiz doğan adam ...
1 değil, 2 değil, 3 hiç değil: Tam 14 kamerası olabilir!
1 değil, 2 değil, 3...
Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 tanıtıldı!
Qualcomm Snapdragon...
WhatsApp'a "olması gerekiyordu" dedirten bir özellik geliyor!
WhatsApp'a "olması ...
Telegram ücretli mi oluyor?
Telegram ücretli mi...