franch english german arabic turkish

2 cinsel organı 3 bacağı olan şovmen! tarihin en ilginç 5 insanı 2 cinsel organı 3 bacağı olan şovmen! tarihin en ilginç 5 insanı

Tarih: 2021-11-16 10:12 Kategori: internet | Okundu: 127

İnternet Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Geçmişte yaşamış bu insanların vücutlarında meydana gelen sıra dışı durumları görünce çok şaşıracaksınız. Kiminin kafası anormal derecede büyüktü, kimiyse 3 bacakla dünyaya geldi.


TARİHİN EN İLGİNÇ 5 İNSANI

Ella Harper

Ella Harper

1870 ve 1921 yılları arasında yaşayan ABD'li Ella Harper, 'genu rekurvatum' denilen bir hastalıkla dünyaya geldi. Bu hastalık, Harper'ın dizlerinin geriye doğru bükülmesine neden oluyordu. Harper, 4 ayak üzerinde yürüdüğü için o dönem kendisine 'Deve Kız' lakabı takılmıştı. Genç kızın hayatını talihsiz yapan tek detay, hastalığı değildi. Harper, geçinebilmek için sirklerde çalışmak zorunda kaldı.

Fannie Mills

Fannie Mills

1860-1892 yılları arasında yaşayan İngiltere doğumlu Fannie Mills, Milroy hastalığına yakalandı. Mills'in bacakları ve ayakları anormal derecede büyüyordu. Diğer iki kardeşi sağlıklı doğan Mills, ailede bu hastalığa yakalanan tek kişiydi. Fannie Mills, 32 yaşında hayatını kaybetti.

Maurice Tillet

Maurice Tillet

Çocukluğunda yüzü bir meleği andırdığı için 'Melek' lakabıyla anılan Fransız güreşçi Maurice Tillet'in hikayesi de oldukça şaşırtıcı. Tillet, 17 yaşındayken elleri, ayakları ve kafasında sıra dışı bir büyüme meydana geldi. Tillet'e 'akromegali' teşhisi konuldu. Akromegali, beyin tabanında bulunan hipofiz bezinin ön lobunda çok fazla büyüme hormonu salgılanmasına neden olan bir hastalıktır. Tillet, Hukuk okumak istemişti ancak hastalığı nedeniyle 5 yıl Fransız Deniz Kuvvetleri'nde çalıştı. Sonrasında güreşe merak salan Tillet, başarıları nedeniyle tüm dünyada 'Durdurulamaz' lakabıyla anılıyordu.

Frank Lentini

Frank Lentini

1889-1966 yılları arasında yaşayan Frank Lentini, 3 bacaklı olarak dünyaya geldi. 12 çocuklu bir ailenin üyesi olan Lentini'nin, 4 ayağı ve 2 cinsel organı vardı. İtalyalı Lentini, sirklerde gösterilere katılarak geçimini sağlıyordu.

Francisco Domingo

Francisco Domingo

Angolalı genç Francisco Domingo, 17 cm genişliğindeki elastik ağzı sayesinde kendisini milyonlara tanıttı. Bir kutu kolayı ağzında kolaylıkla tutabilen Domingo, 'Dünyanın en büyük ağızlı adamı' olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


The Matrix Resurrections'tan yeni fragman geldi
The Matrix Resurrec...
Bir ülke daha kripto para dünyasına giriyor!
Bir ülke daha kript...
2022 Yılında Vergi ve Cezalara Gelecek Zamlar Belli Oldu!
2022 Yılında Vergi ...
JPMorgan'dan kripto para borsasını sarsan açıklama!
JPMorgan'dan kripto...
Börü 2039 dizisinden ilk fragman yayınlandı!
Börü 2039 dizisinde...
Hecoin için dolandırıcılık iddiası!
Hecoin için dolandı...
ABD'den yeni 'kripto para' kararı
ABD'den yeni 'kript...
Garanti, Yapı Kredi ve Akbank mobil uygulamaya girilmiyor!
Garanti, Yapı Kredi...
Online Oto Ekspertiz Programı - nt.web.tr
Online Oto Eksperti...
Netflix yeni dizisi Hellbound rekor kırıyor!
Netflix yeni dizisi...