franch english german arabic turkish

2 cinsel organı 3 bacağı olan şovmen! tarihin en ilginç 5 insanı 2 cinsel organı 3 bacağı olan şovmen! tarihin en ilginç 5 insanı

Tarih: 2021-11-16 10:12 Kategori: internet | Okundu: 1512

İnternet Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Geçmişte yaşamış bu insanların vücutlarında meydana gelen sıra dışı durumları görünce çok şaşıracaksınız. Kiminin kafası anormal derecede büyüktü, kimiyse 3 bacakla dünyaya geldi.


TARİHİN EN İLGİNÇ 5 İNSANI

Ella Harper

Ella Harper

1870 ve 1921 yılları arasında yaşayan ABD'li Ella Harper, 'genu rekurvatum' denilen bir hastalıkla dünyaya geldi. Bu hastalık, Harper'ın dizlerinin geriye doğru bükülmesine neden oluyordu. Harper, 4 ayak üzerinde yürüdüğü için o dönem kendisine 'Deve Kız' lakabı takılmıştı. Genç kızın hayatını talihsiz yapan tek detay, hastalığı değildi. Harper, geçinebilmek için sirklerde çalışmak zorunda kaldı.

Fannie Mills

Fannie Mills

1860-1892 yılları arasında yaşayan İngiltere doğumlu Fannie Mills, Milroy hastalığına yakalandı. Mills'in bacakları ve ayakları anormal derecede büyüyordu. Diğer iki kardeşi sağlıklı doğan Mills, ailede bu hastalığa yakalanan tek kişiydi. Fannie Mills, 32 yaşında hayatını kaybetti.

Maurice Tillet

Maurice Tillet

Çocukluğunda yüzü bir meleği andırdığı için 'Melek' lakabıyla anılan Fransız güreşçi Maurice Tillet'in hikayesi de oldukça şaşırtıcı. Tillet, 17 yaşındayken elleri, ayakları ve kafasında sıra dışı bir büyüme meydana geldi. Tillet'e 'akromegali' teşhisi konuldu. Akromegali, beyin tabanında bulunan hipofiz bezinin ön lobunda çok fazla büyüme hormonu salgılanmasına neden olan bir hastalıktır. Tillet, Hukuk okumak istemişti ancak hastalığı nedeniyle 5 yıl Fransız Deniz Kuvvetleri'nde çalıştı. Sonrasında güreşe merak salan Tillet, başarıları nedeniyle tüm dünyada 'Durdurulamaz' lakabıyla anılıyordu.

Frank Lentini

Frank Lentini

1889-1966 yılları arasında yaşayan Frank Lentini, 3 bacaklı olarak dünyaya geldi. 12 çocuklu bir ailenin üyesi olan Lentini'nin, 4 ayağı ve 2 cinsel organı vardı. İtalyalı Lentini, sirklerde gösterilere katılarak geçimini sağlıyordu.

Francisco Domingo

Francisco Domingo

Angolalı genç Francisco Domingo, 17 cm genişliğindeki elastik ağzı sayesinde kendisini milyonlara tanıttı. Bir kutu kolayı ağzında kolaylıkla tutabilen Domingo, 'Dünyanın en büyük ağızlı adamı' olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Avatar 2 filminden sevenlerini mutlu eden haber geldi
Avatar 2 filminden ...
7 film birden vizyona girdi (25 Kasım 2022)
7 film birden vizyo...
Gülse Birsel’in yeni filmi Yılbaşı Gecesi’nin teaserı geldi!
Gülse Birsel’in yen...
Twitter, ücretli mavi tiki erteledi
Twitter, ücretli ma...
Instagram'a gönderi planlama özelliği geliyor!
Instagram'a gönderi...
Tarihin en ünlü 10 seri katili!
Tarihin en ünlü 10 ...
Battlefield 2042 açık beta tarihi açıklandı!
Battlefield 2042 aç...
WhatsApp'ta çevrimdışı görünmek mümkün hale geldi
WhatsApp'ta çevrimd...
Resident Evil 4 Remake'inden Oynanış Videosu Geldi
Resident Evil 4 Rem...
Apple Watch, çeşitli nedenlerle insanların hayatına dokunmaya devam ediyor.
Apple Watch, çeşitl...