franch english german arabic turkish

2021 Smart EQ ForTwo Edition BlueDawn karşınızda 2021 Smart EQ ForTwo Edition BlueDawn karşınızda

Tarih: 2021-01-28 11:19 Kategori: otomobil | Okundu: 437

Otomobil Dünyası ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Smart markasının ürettiği otomobilleri bilmemek mümkün değil. Dünyanın en şirin ve en pratik modelleri. Birde Mercedes’in EQ departmanı bu otomobile el atınca işler tadından yenmez hale geldi. Model şimdilerde yeni bir versiyon ile karşımıza çıktı.


Smart, EQ ForTwo'yu yeniden ziyaret etti ve BlueDawn adlı yeni bir özel sürümle 2021 model yılı için otomobili biraz daha iyi hale getirdi.

2021-smart-eq-fortwo-edition-bluedawn

TASARIMDA NE DEĞİŞTİ?

Otomobilde ön lip, ızgara, yan ayna kapakları, arka difüzör ve tavan tamamen siyah olarak tasarlanmış. Geri kalan tüm ayrıntılar mat renk mavi ile kaplanmış. Hatta otomobilin önünde ve arkasında sunulan “Smart” logoları bile mat siyah olarak geliyor. Sıfır emisyonlu şehir otomobili, Brabus göbek logolarına sahip 16 inçlik monoblok hafif alaşım jantların üzerinde duruyor.

2021-smart-eq-fortwo-edition-bluedawn

İÇERİDE NE VAR?

Modifikasyon, içeride bir dizi değişimi de beraberinde getirmiş. “Edition Bluedawn” logolu paspaslar ilk dikkat çeken ayrıntılardan. Bunun dışında orta konsolda fiber kaplı çıtalar dikkatlerden kaçmıyor. Cool & Audio Paketi, ısıtmalı koltuklar ve dijital radyo, Almanya'da Pulse ve Prime trim paketlerinde standart olarak sunulan özelliklerden bazılarıdır. Fiyatlandırma, Pulse için vergi dahil 28.920 €, Prime varyantı için 29.229 € olarak belirlenmiş. Kendi pazarına ek olarak, EQ ForTwo Edition BlueDawn, Birleşik Krallık, İtalya, İspanya, Fransa, Portekiz, İsviçre, Macaristan ve Benelüks'te de mevcut olacak.

2021-smart-eq-fortwo-edition-bluedawn

NE KADAR GÜÇLÜ?

Smart'ın ForTwo Coupe, ForTwo Cabrio ve ForFour'u içeren tüm EQ serisi, maksimum 80 Bg güç ve 160 Nm tork değeri sunuyor. Bu elektrikli motor 17,2 kWh pil takımı ile destekleniyor. İki koltuklu coupe, 11.6 saniyede 100 km/sa hıza çıkarken, Cabrio ve dört kapılı modeller sırasıyla 0.3 ve 1.1 saniye daha yavaş kalıyor. Hepsi maksimum 130 km/sa maksimum hıza ulaşabiliyorlar. Tam dolu pil ile 130 km menzile sahipler.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


+18 Mortal Kombat filminden ilk fragman
+18 Mortal Kombat f...
Twitter'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a etiket!
Twitter'dan Cumhurb...
Bitcoin ilk defa 50 bin dolar sınırını aştı
Bitcoin ilk defa 50...
Windows Server 2019 Kurulumu Resimli Anlatım
Windows Server 2019...
Clubhouse'a rakip geliyor!
Clubhouse'a rakip g...
Twitter Ücretli Abonelik Sistemi Planlıyor! Twitter ücretli mi oluyor?
Twitter Ücretli Abo...
Starlink için Türkiye'de ön kayıtlar başladı!
Starlink için Türki...
Clubhouse Çin'de yasaklandı
Clubhouse Çin'de ya...
Danimarka’da cinsel rıza uygulaması başladı
Danimarka’da cinsel...
Cosmic Sin’den baş döndüren fragman
Cosmic Sin’den baş ...