franch english german arabic turkish

Fortnite yüklü iPhone furyası Türkiye'de! Fortnite yüklü iPhone furyası Türkiye'de!

Tarih: 2020-08-19 17:40 Kategori: teknoloji | Okundu: 747

Teknoloji Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Fortnite'ın Apple ve Google tarafından yasaklanmasından sonra fırsatçılar sahneye çıktı. Birçok kişi Fortnite yüklü iPhone ve iPad'lerini değerinden yüksek bir fiyatla satışa sundu. Yurt dışında örneğini gördüğümüz bu telefonların satışı Türkiye'ye de sıçradı.


Apple ve Fortnite kavgası sürüyor, sürdükçe de büyüyor. Bu kavgada Fortnite App Store ve Google Play Store tarafından yasaklı halde bulunuyor. Gelişmeler gösteriyor ki Fortnite App Store'a da kolay kolay geri dönemeyecek. Zira, Epic Games'in her fırsatta hakkını arayacağını söylemesi ve Apple'ın Epic Games'e herhangi bir istisna uygulamayacağını açıklaması bize bunu gösteriyor. Bu tartışmalardan bazı insanlar ise karlı çıkma peşinde. Daha önce yurt dışındaki internet sitelerinde Fortnite yüklü iPad modellerinin satışa sunulduğunu ve ürünlerin çok yüksek fiyat etiketine sahip olduğunu görmüştük. Maalesef ki yurt dışındaki bu furya ülkemize de giriş yaptı.

Fortnite yüklü iPhone

FORTNİTE YÜKLÜ İPHONE'LAR TÜRKİYE'DE İLANA AÇILDI

Türkiye'deki e-ticaret sitelerinde Fortnite yüklü iPhone ve iPad modellerinin satışına başlandı. Fakat bu modeller de tıpkı yurt dışındakiler gibi faiş fiyatlarla satılıyor. Örneğin; Fortnite yüklü bir iPhone 11 bir e-ticaret sitesinde tam 19 bin TL'den satışta bulunuyor. iPhone 11'in sıfır fiyatı ise 7500 TL ila 8000 TL arasında değişiyor. Ancak sırf App Store'da bulunmayan Fortnite yüklü olduğu için telefonun ikinci el fiyatı tam 2,5 katına çıkıyor.

iPhone 11 fortnite yüklü

DAHA UCUZLARI DA VAR

20 bin TL size pahalı geldiyse daha ucuza Fortnite yüklü iPhone modelleri bulma şansınız da var. Sitelerde daha uygun fiyata, içinde Fortnite olan iPhone X, iPhone Xr ve iPhone 7 gibi eski modeller de bulunuyor. Tabi bu iPhone modellerinin fiyatı da normalden biraz fazla. Ancak en azından 20 bin TL gibi uçuk bir rakam değil.

Fortnite yüklü iPhone 7

SATIN ALINMALARI TAVSİYE EDİLMİYOR

Fortnite yüklü iPhone modellerine, sırf Fortnite oynamak uğruna bu kadar yüksek ücretler ödenmesi ise tavsiye edilmiyor. Eğer Fortnite oynamaktan vazgeçemiyorsanız, faiş fiyata sahip ikinci el bir iPhone almak yerine Android bir telefon satın alıp Fortnite APK'sı yükleyerek, oyununuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum:

CAPTCHA


Google, Android Jelly Bean İçin Desteği Kesiyor
Google, Android Jel...
Sıfır otomobilde 70 bin TL'lik indirim!
Sıfır otomobilde 70...
BDDK'dan vatandaşa ve iş dünyasına kredi kolaylığı!
BDDK'dan vatandaşa ...
Bodrum'da 8 litre su için 960 lira hesap!
Bodrum'da 8 litre s...
Renault'da sıfır faiz kampanyası sürüyor
Renault'da sıfır fa...
Dacia Temmuz Kampanyası Başladı
Dacia Temmuz Kampan...
Wechat hesap silme Wechat üyelik iptali
Wechat hesap silme ...
WeChat, LGBT paylaşımları yapan hesapları kapattı
WeChat, LGBT paylaş...
Audi’den A3, Q3 ve Q2 modellerinde avantajlı fiyatlar
Audi’den A3, Q3 ve ...
Dünyanın en büyük toplu intiharı!
Dünyanın en büyük t...