franch english german arabic turkish

Kurbanlarından kek ve sabun yapan seri katil! Kurbanlarından kek ve sabun yapan seri katil!

Tarih: 2021-11-19 14:44 Kategori: internet | Okundu: 567

İnternet Haberleri ile İlgili Son GönderilerDaha Fazlası

Tarih boyunca pek çok seri katil işlediği cinayetlerle piskopatlığın sınırlarını zorlamayı başardı. Öyle ki seri katiller ve yöntemleri kimi zaman kitaplara, filmlere ve dizilere konu olmayı başardı. Acımasızlıkları yıllar boyunca insanların kanını dondurdu.


Leonarda Cianciulli, Hitler kötülüğünü ve psikopatlığını kalbinde barındıran bir seri katildi. Öyle ki kurbanlarının kemiklerinden sabun yapıyor, bazılarını kek yapıp yiyordu.

Leonarda Cianciulli, 14 Kasım 1893 tarihinde İtalya’nın Montella şehrinde dünyaya geldi. Zor bir çocukluk geçiren Cianciulli, gençliğinde iki kez intihar girişiminde bulundu. Bu girişimlerinden başarısız olduktan sonra ailesinin teşvik etmesiyle birlikte 1914 yılında Raffaele Pansardi isimli bir devlet memuruyla evlendi. Ailesi evlenmesine istemesine rağmen Pansardi’ye sürekli olarak karşı çıkıyordu. Hatta Cianciulli ailesinin kendilerini lanetlediğini düşünerek mutsuz geçen hayatını onlara bağladı. Aile baskısından bunalan çift sonrasında Lariano’ya taşındı. Ancak kötü şansları peşlerini bırakmadı ve 1930 yılında yaşanan depremde evleri yıkıldı.

BÜYÜLERE ALIŞTI

Leonarda Cianciulli ve eşi Raffaele Pansardi depremin ardından Correggio kasabasına taşındı ve orada küçük bir dükkan açtı. Son derece nazik ve kibar bir kadın olan Cianciulli kısa sürede kendisini kasaba halkına sevdirmeyi başardı.

KAPAK SERİ KATİL

Evliliklerinde kara bulutlar devam ediyordu. Çiftin 17 kez çocukları oldu ancak sadece 4 tanesi hayatta kalabildi. Yıllar içinde yaşayan 4 çocuğundan 3’ü de vefat edince Cianciulli kalan tek oğlunu koruyabilmek için mistik inançlara ve büyülere yöneldi. İnandığı mistik güce göre çocuğunu koruyabilmesi için 3 kurban vermesi gerekiyordu. Bu kurbanlardan sabun yapıp oğlunu onunla yıkamalı, kalanlarıyla da turta yaparak oğluna yedirmeliydi.

KOMŞULARINA İKRAM ETTİ

Takvim yaprakları 1939’u gösterdiğinde Cianciulli evine gelen üç kadını vahşi bir şekilde katletti. Cesedin parçalarını sabun ve kek için ayıran Cianciulli korkunç planını hayata geçirdi. Cesedin parçalarına sodyum hidroksit ekleyerek bir çukurda yoğuran kadın, ilk olarak kekini yaptı. Sonrasında ise yaptığı keki başta çocuğu olmak üzere tüm komşularına ikram etti.

İkinci adımda ise Cianciulli kemikleri kaynatarak Hitler’in kullandığı bir metotla sabun elde etmeyi başardı. Ortaya çıkan sabunla oğlunu yıkadı. Komşusunun evin içinde bir şeyler yaşadığından şüphe etmesi sonucunda Cianciulli polise ihbar edildi. Kadın ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı ve tarihler 1970’i gösterdiğinde hayata veda etti. Cinayetlerde kullandığı tencere ise Roma Kriminoloji Müzesi’nde sergilendi.Yorumlar: (0)

Henüz yorum yapılmamıştır.

Çenesiz doğan adam aradığı aşkı buldu!
Çenesiz doğan adam ...
1 değil, 2 değil, 3 hiç değil: Tam 14 kamerası olabilir!
1 değil, 2 değil, 3...
Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 tanıtıldı!
Qualcomm Snapdragon...
WhatsApp'a "olması gerekiyordu" dedirten bir özellik geliyor!
WhatsApp'a "olması ...
Telegram ücretli mi oluyor?
Telegram ücretli mi...
Hunger Games (Açlık Oyunları) serisinin devam filmi geliyor!
Hunger Games (Açlık...
YouTube GO Tarihe Karışıyor!
YouTube GO Tarihe K...
Battle.net'e Türk lirası desteği geliyor!
Battle.net'e Türk l...
Venom 3 için geri sayım başladı!
Venom 3 için geri s...
Cep Telefonu ve Tütüne ÖTV Matrah Düzenlemesi Geldi
Cep Telefonu ve Tüt...